1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 245 AND zobraz=1 Zlaté body od zlatonosné Otavy z Písku. IHC Králové Písek – HC WIKOV Hronov 4 : 5 (2:1, 1:1, 1:2 – 0:1) po SN.

Zlaté body od zlatonosné Otavy z Písku. IHC Králové Písek – HC WIKOV Hronov 4 : 5 (2:1, 1:1, 1:2 – 0:1) po SN.

Písecké vedení po sérii porážek vyměnilo trenéry, Hronov v brance s Malychinem a dalšími posilami Hynkem a Cestrem chtěl potvrdit stoupající formu a bodovat.

Zlaté body od zlatonosné Otavy z Písku.

IHC Králové Písek – HC WIKOV Hronov4 : 5 (2:1, 1:1, 1:2 – 0:1) po SN

Bohužel jsme opět nezačali dobře. Ve 3.min. domácí v rychlém protiútoku dobře zakombinovali a nejlepší střelec Písku Rousek střelou z první otevřel skóre – 1:0. V 5.min. mohl Hronov srovnat. Kirillov sám před gólmanem trefil jen jeho lapačku. V 9.min. poslal Ženíšek prudkou střílenou přihrávku z křídla do brankoviště, kde Zaymlovi stačilo jen nastavit hůl – 2:0. V 10.min. Táborský prošel celou obranou, předložil skvělý puk Hájkovi, ten ale na píseckého gólmana nevyzrál. Nápor Hronova však ovoce přinesl. Ve 13.min. Vrtek z křídla poslal puk před píseckou klec, kam si z obrany najel Jass a doklepl do odkryté brány – 2:1. Závěr třetiny přinesl převahu Hronova, vyrovnat se ale nepodařilo.

Pak hosté nevyužili přesilovku, na druhé straně v polovině zápasu měli Králové dobrou šanci, Volf však nedal. Poté šel ven za sekání hronovský Voňka, Písek za půl minuty přesilovku využil. Vyraženou Pouzarovu střelu zblízka vrátil do sítě Koupal – 3:1. Vzápětí hrál i Hronov přesilovku a využil ji ještě rychleji než Písek. Kirillov si nadvakrát vyměnil puk s Popitičem a ten golfákem z úhlu prostřelil Kříže – 3:2. Pak zahodil svoji velešanci hronovský Veselý, ale před zcela okrytou klecí minul kotouč. V závěru třetiny jsme přežili vyloučení Veselého, Malychin skvěle vystihl blafák Pouzara a betonem vykopl puk směřující již za čáru.

Ve třetí třetině se hra přelévala na obě strany, šance měla obě družstva. V 54.min. však z ničeho nic Hracholski prošel obranou Hronova až příliš snadno, vyzpovídal pravého beka a trefil přesně nad rameno gólmana – 4:2. Závěr však patřil bojujícím Hronovákům. Murtazin zastavil v obranném pásmu Písku rozvíjející útok, přihrál Vrtkovi, jehož střelu brankář Kříž vyrazil jen do strany před odkrytou klec, kde číhal Hájek, který snadno zavěsil – 4-3. V čase 56:51 Murtazin prokličkoval celým válem a z prostoru mezi kruhy nechytatelnou střelou tahem vymetl pavouky z pravého okna písecké svatyně – 4:4. Hronov nasadil k tlaku, ale vítězný gól se již vstřelit nepodařilo.

V 1.minutě nastavení dal po závaru Písek gól, ten ale nebyl pro postavení útočícího hráče v brankovišti uznán.V 63.min. přišla velká výhoda Písku při vyloučení brankáře Malychina. Oslabení však Hronov přežil.

Na řadu přišly samostatné nájezdy. Hned ten první proměnil Murtazin, když střelou do áčka mezi betony vstřelil první a jak se později ukázalo i vítězný gól. Pak již Táborský trefil jen tyč a Malychin všechny pokusy Písku bravurně vystihl.

Připsali jsme si dva velice cenné body a poprvé se odlepili ode dna tabulky.

Ve středu jedeme do Letňan a v sobotu 25.11. od 17 hodin přivítáme doma Řisuty a doufáme v co největší podporu diváků.

Branky a nahrávky: 3. Rousek (Volf, Matiášek), 9. Zayml (Ženíšek, Pavlát), 31. Koupal (Pouzar), 54. Hracholski (Hanus, Kříž) – 13. Jass (Vrtek), 32. Popitič (Kirillov, Táborský), 56. M. Hájek I (Vrtek, Murtazin), 57. Murtazin, rozh. náj. Murtazin

Vyloučení: 2 : 3, využití: 1 : 1