1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 284 AND zobraz=1 Zbytečná prohra, po přestřelce z Chebu bez bodů. HC Stadion Cheb - HC WIKOV Hronov 6 : 5 (2:3, 3:1, 1:1)

Zbytečná prohra, po přestřelce z Chebu bez bodů. HC Stadion Cheb - HC WIKOV Hronov 6 : 5 (2:3, 3:1, 1:1)

Nacházíme se na předposledním místě a naším hlavním cílem je zachránit druholigovou příslušnost. Máme na poslední Řisuty devítibodový náskok a Nevstoupili jsme do nového roku dobře, když jsme prohráli s Děčínem, ale ani do nadstavbové části kde jsme prohráli s Kobrou. Chebu se závěr základní skupiny podařil tak napůl. V posledních šesti zápasech sice vždy bodoval, z toho ale dvakrát ukořistil jen jeden bod a dvakrát dva body. Tyto ztráty tak nakonec stály Stadion první osmičku. Cheb nakonec slaví vítězství, dnes se ale na tři body pořádně nadřel. Po rychlé brance domácího mužstva se Hronov trefil třikrát za sebou a Stadion poté horko těžko otáčel skóre zpět na svojí stranu. To se mu nakonec hlavně díky povedené druhé třetině podařilo a dokonce si vytvořil i dvoubrankový náskok. Hosté devět minut před koncem snížili na nejmenší možný rozdíl, vyrovnat už ale nedokázali.

Zbytečná prohra, po přestřelce z Chebu bez bodů.

HC Stadion Cheb -HC WIKOV Hronov6 : 5 (2:3, 3:1, 1:1)

Hned ve 2.min. dostal domácí Kratina puk mezi kruhy, trefil však spoluhráče Vlacha, který zblízka dorazil kotouč do hronovské sítě – 1:0. Za 11 sekund však Hronov srovnal.Murtazin střílel přes beka a puk prošel Kašparovi mezi betony – 1:1. Za další 4 sekundy ihned po buly ve středu hřiště, které vyhrál Straka, ujel Plíšek a poměrně z dálky trefil nad lapačku nepozorného gólmana Chebu – 1:2. Za další 2 minuty ujel Murtazin, Kašpar vyrazil puk, který vydoloval Lederer k Trandinovi a ten dělovkou trefil přesně k levé tyči – 1:3. Zdálo se, že neuvěřitelně rychlý obrat domácí položí, ale Cheb se oklepal a v 15.min. situaci dva na dva využil Rozhon, který přes nedůsledného hronovského beka trefil nad lapačku Malychina – 2:3. To se dalo určitě chytit ! Vzápětí v samostatném úniku Lederer těsně minul klec, poté Malychin skvěle chytil dvě velké šance Chebu.

Ve 23.min. ujel Vaňkovský, ale Kašpar ho vychytal. Nedáš-dostaneš, po rychlém kontru se nechali hned tři bránící hráči Hronova odtáhnout ze střeleckého lichoběžníku, volného prostoru využil Krutina, když umístěnou střelou srovnal na 3:3. Přesně za minutu šel Hronov znovu do vedení. Murtazin od modré uviděl vedle branky zcela volného Popitiče, který střelou z první trefil z úhlu volnou branku – 3:4. V polovině zápasu ujel matador a hrající trenér Skuhravý, trefil ale jen do přílby gólmana a puk skončil těsně přes horní tyč za brankou. Poté Hronov nevyužil přesilovku při vyloučení Šika, ten naskočil na led z trestné lavice, vyslal do brejku po pravé straně rozjetého Rozhona a ten přes clonícího beka trefil přesně k tyči - 4:4. I tohle se dalo chytat ! Za dvě minuty střílel od modré chebský Šik, Čejka protečoval na Proška, který zcela nebráněn z ostrého úhlu měl lehkou šanci zasunout puk po páté – 5:4. Znechucený Malychin odjel na střídačku, do brány se postavil Pittr. Zmrazený Hronov přestal hrát, převaze domácích naštěstí dobře čelil Pittr a do konce třetiny již další pohroma nepřišla.

V nástupu do třetí třetiny Hronov při přesilovce mohl srovnat, Popitič ale nebyl dostatečně rychlý, jeho střelu do odkryté branky Kašpar blesku rychle vykopl. Ve 44.min. Hynek výborně prokličkoval obranou domácích, jeho forhendový blafák však gólman vystihl. Ve 47.min. Fin Innannmaa nahodil puk od modré, ten se odrazil od zadního mantinelu k Proškovi a jeho lehoučký bekhend šťastně proklouzl kolem tyče, kterou nedobře kryl Pittr, do sítě – 6:4. V 51.min. nejprve Murtazin z dobré pozice těsně minul branku, ale pak Plíšek vybojoval puk a Straka od mantinelu lehoučkou střelou nachytal Kašpara na švestkách – 6:5. Hronov vyvinul velký tlak, měl šance , ale nedal. Navíc se mu vůbec nepodařila přesilovka v 56.min. a tak až půl minuty před sirénou odvolali trenéři brankáře a nasadili k power play. Dvakrát střílel Murtazin, ale chybělo trochu štěstí.

Hronov v přestřelce prohrál naprosto zbytečně, utkání se nepovedlo všem brankařům na obou stranách, na vině ale byly i příliš propustné obrany. Cheb byl rozhodně hratelným soupeřem, ale odskočil nám o další tři body a myšlenky na únik z předposlední příčky vzhůru jsou nyní spíše v kategorii scifi.

POZOR – příští domácí utkání je přeloženo a Písek přivítáme již v pátek 26. Ledna od 19:00 hodin. Přijďte nás povzbudit!

Branky a nahrávky: 2. A. Vlach (Krutina, Vašíček), 15. Rozhon (V. Skuhravý), 23. Krutina (Vašíček, Vápeník), 35. Rozhon (Šik, Innanmaa), 37. Prošek (Čejka, Šik), 47. Prošek (Innanmaa, Čejka) – 2. Murtazin (Trandin, Popitič), 3. Plíšek (D. Straka), 5. Trandin (Lederer, Murtazin), 24. Popitič (Murtazin, Táborský), 51. D. Straka (Plíšek, Táborský)

Vyloučení: 3 : 2 využití: 0:0, v oslabení: 0:0,

Diváků:

HC Stadion Cheb: Kašpar (K. Kolář) – V. Stejskal, Innanmaa, Strýček (A), Vápeník, Kořán (C), Šik, Jonák – Klíma, Kisliuk, Krutina – Rozhon, V. Skuhravý, Tóth – Čejka (A), A. Vlach, Prošek – Vašíček, M. Švec.

Trenér: Václav Skuhravý (hrající)

HC WIKOV Hronov: Malychin (37. Pittr) – Babrusev, Táborský, Kopecký, Ondruš, M. Veselý, Voňka (A) – Murtazin, Trandin (A), D. Straka – Lederer, T. Hynek, M. Hájek I (C) – Popitič, Vaňkovský, Plíšek.

Trenér: Jaroslav Polák

Rozhodčí: Šimon Glanc – Petr Baxa, Jan Uhlík