1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 273 AND zobraz=1 Z Chebu bez bodů, rozhodly přesilovky. HC Stadion Cheb 4:2(1:0, 2:0, 1:2) HC WIKOV Hronov

Z Chebu bez bodů, rozhodly přesilovky. HC Stadion Cheb 4:2(1:0, 2:0, 1:2) HC WIKOV Hronov

Přijíždíme na západ Čech jako předposlední tým tabulky. Na poslední Řisuty máme šestibodový náskok. Ve svém minulém utkání prohrál Hronov v Děčíně 3:7. Nepomohly nám ani dvě trefy útočníka Dominika Matouše, který se jednou trefil v přesilovce. Také Cheb je v tabulce v dolní polovině. Se ziskem 25 bodů je na 11. místě a na svého dnešního soupeře má náskok 5 bodů. I Cheb ve svém minulém utkání prohrál, když na domácím ledě podlehl Písku 2:3 v prodloužení.

Z Chebu bez bodů, rozhodly přesilovky.

HC Stadion Cheb 4:2 (1:0, 2:0, 1:2) HC WIKOV Hronov

Cheb měl v tabulce před zápasem o 5 bodů více než Hronov a tak se nabízela možnost jeho náskok snížit.

První desetiminutovka byla ve znamení oťukávání, žádné větší šance se nekonaly. Cheb i Hronov své první přesilovky nedokázaly využít. V 15. min. Pittr skvěle zlikvidoval nájezd domácích, ale pak fauloval Maršík a chebští za minutu přesilovku využívají. Golfák Šika od modré prošel za záda Pittra – 1:0.

V 26.min.se zdálo, že další vyloučení Barbuševa Hronov přežije, ale pár sekund před návratem vyloučeného na led se čtveřice bránících Hronováků příliš rozestoupila, do mezery najel Stejskal a ze tří metrů zavěsil, Pittr byl bez šance – 2:0. Za minutu se nechal školácky obejít jeden z hronovských beků a Tóth z mezikruží trefil potřetí – 3:0. Těsně před přestávkou jel domácí útočník sám na gólmana hostí, střelec naštěstí minul.

Hronov prospal dvě třetiny a příliš šancí do závěru utkání se již nenabízelo. Ve 46.min. však dobrý forčekink ve třetině Chebu přinesl zisk puku Plíškovi, ten přesně našel Popitiče a jeho střela z pravé strany k bližší tyči znamenala snížení na 3:1. Jenže za minutu vyhazoval osvobozující puk z vlastní třetiny jeden z hostujích hráčů vysoko vzduchem, Kořán na modré ho volejbalovým zákrokem zachytil, vystřelil a puk se vykutálel z výstroje Pittra za čáru – 4:1. Branka byla připsána dorážejícímu Švecovi. V 54.min. napadající Plíšek za brankou Chebu vybojoval puk, přesně přihrál najíždějícímu Hájkovi a ten trefil pravé okno branky domácích – 4:2. V závěru hrál Hronov ještě přesilovku čtyři na tři, ale na korekturu stavu již bylo málo času.

Výsledek nakonec není špatný, škoda jen, že Hronov zabral až ve třetí třetině a tak odjíždí bez bodů.

Ve středu 10.ledna od 18ti hodin hostíme v derby s Vrchlabím.

Chceme-li překvapit, musíme hrát od začátku naplno. Bez podpory diváků to ale nepůjde !

Branky a nahrávky:18. Šik (Čejka, Kořán), 26. V. Stejskal (M. Švec, Rozhon), 27. Tóth (M. Skuhravý), 47. M. Švec (Kořán) – 46. Popitič (Plíšek), 54. M. Hájek I (Plíšek, Popitič)

Vyloučení:5 : 6 a chebský Čejka +10,využití: 2:0, v oslabení: 0:0,

Diváků: 439

HC Stadion Cheb: K. Kolář (Kašpar) – Šik, V. Stejskal, Karpov, Vogel, Innanmaa, Kořán (C), Jonák – V. Kvasnička, Krutina, Rozhon – Kisliuk, V. Skuhravý, Tóth – Čejka (A), M. Švec, Klíma – Prošek, Vašíček, Davídek – M. Skuhravý.

Trenér: Václav Skuhravý (hrající)

HC WIKOV Hronov: Pittr (Malychin) – Ondruš, Táborský, Babrusev, Cestr, Rubáček, Veselý, Voňka (A) – D. Straka, Lederer, T. Hynek – T. Veselý, M. Hájek I (C), Popitič – Řezáč, Plíšek, Vrtek (A) – Trandin, Maršík.

Trenér: Táborský Martin

Rozhodčí: Pastier – Baxa, Jurak