Mostečtí lvi

Hosnedl (Kubík) – Nedrda (A), Havlůj (C), Fučí, Havlík D., Böhm, Havlík M, Hoffmann – Stříbrný, Písařík, Procházka – Šimeček, Řehoř, Mical – Bakrlík, Kýhos (A), Drašar – Dohnal. Trenér: Vladimír Machulda

HC Wikov Hronov

Nečas (Ševců) – Sýkora, Exner (C), Kynčl J, Degterev, Kynčl T., Romanov, Oliva – Kozák (A), Kučera, Matouš (A) – Lavrenov, Šlaicher, Duchan – Tyurin, Moník, Nazarov – Bucek, Štědrý. Trenér: Táborský.

Branky a nahrávky:19. Procházka (Písařík) – 29. Tyurin (Kozák, Romanov), 45. Tyurin (Oliva), 49. Kozák (Duchan, Degterev), 60. Kynčl (Tyurin, Kozák) . Rozhodčí:Vald – Kettner, Zmeškal . Vyloučení:5:5(33:33min, z toho Mical a Exner 5+20) . Využití:0:0. V oslabení:0:0 . Diváci:218. Střely na branku:V zápisu neuvedeno. Průběh utkání: .

Diváci:    218

WIKOV Hronov jede na 15 kolo, tedy začátek třetí části, na led Mosteckých Lvů, a má jim co vracet. Oba týmy zatím spolu sehráli dva zápasy, vždy s těsným výsledkem a vždy vyhráli LVI 6:5. V posledním zápase v Hronově rozhodl o výsledku v čase 59:59. My máme za sebou sérii šesti vyhraných zápasů. MOSTEČTÍ LVI podávají v letošní sezóně výkony jako na houpačce. Po doslova brutálních výhrách přichází prohry, ale na Hronov měli vždy krok navíc.

První třetina nabídla oboustranně opatrný hokej bez většího množství šancí. Víc než šancí přibývalo vyloučených. Na obou stranách byli čtyři. Jediná branka padla v závěru první třetiny v čase 18:12, kdy dotlačil kotouč do branky Jakub Procházka, asistence Pavel Písařík. První třetina končí za stavu 1:0 pro MOSTECKÉ LVY.

Druhá třetina nám přinesla již atraktivnější hokej, který byl navíc okořeněn ukázkovou bitkou mezi Martinem Micalem a Jakubem Exnerem za velkého aplausu publika. Oba vyfasovali 5 + dokonce zápasu. Ovšem branka tentokrát padla na opačné straně, kdy se prosadil po hrubé chybě Jakuba Dohnala nejproduktivnější náš hráč Konstantin Tyurin. Do konce zápasu jsme ještě nechali několikrát vyniknout domácího kouzelníka gólmana Lukáše Hosnedla, který drží akcie domácích vysoko. Třetina končí za stavu 1:1.

Ve třetí třetině jsme si vytvořili převahu, kterou jsme z úročili brankami Konstantina Tyurina ve 45.min. a Martina Kozáka ve 49 minutě. A ujímáme se bezpečného skóre 1:3. Domácím se nic nedařilo proměnit a vše jim vykryl opět výborný Nečas. V 59:10 sahají domácí ke hře bez gólmana. Toho, ale využívá náš Jakub Kynčl, kdy v čase 59:43 trefuje prázdnou branku. Utkání končí výsledkem 1:4.

V utkání jsme si šli jednotlivými kroky za zaslouženým vítězstvím a otočili stav zápasu v náš prospěch. V týmu se také oběvily dvě nové posily z partneského týmu Vrchlabí a to Jan Oliva a Kynčl Tomáš.