V šestém vzájemném zápase se konečně radovali Letci.

HC Letci Letňany

Zeithaml (Kopřiva) – Zedek, Straka, Šáňa, Potechin, Hanuš, Chalupa, Fila – Kellerstein, Turek, Hlaváč (A), Vacín, Wojnar, Arnošt, Kropáček, T. Pejchal, Hrala, Hozák (C), Kastner, A. Půlpán, Hasil. Trenér: Jaroslav Nedvěd

HC Wikov Hronov

Pluháček – Kynčl, Degterev, Mikulec, Suk (A), Romanov – Nazarov, Hašlar, Matouš (A), Janda, Bucek, Teuber, Lebedkin, Kozák (C), Achmedjanov. Trenér: Martin Kozák

Branky a nahrávky:6. Půlpán (Kastner), 27. Půlpán (Kastner, Straka), 33. Půlpán (Kastner, Straka), 36. Kellerstein (Hlaváč) – 34. Lebedkin (Degterev), 43. Matouš (Degterev), 49. Kozák (Bucek, Janda). Rozhodčí:Kosnar – Gregar, Hradil. Vyloučení:6:7 (12:14 min.). Využití:0:0. V oslabení:0:0. Diváci:220. Střely na branku:57:24 . Průběh utkání:1:0-3:0,3:1,4:1-4:2,4:3 .

Diváci:    220

HC WIKOV Hronov (4) dnes mířil na led HC Letců Letňany (1). Nastupujeme s třetím novým gólmanem Pluháčkem.

Sice máme o šestnáct bodů méně, ale se svým soupeřem máme neskutečně kladnou bilanci. HC Letci Letňany stále bojují o definitivní potvrzení prvního místa před soupeřem z Mostu. Letci doma dvakrát uspěli, přičemž venku si ze dvou zápasů neodvezli žádný bod po porážkách s Dvorem Králové a právě také i s Hronovem. Poslední utkání na ledě Děčína již Letci jistě ovládli 7:3! HC WIKOV Hronov míří jistě do play-off. Forma z posledních dnů je solidní. Bílina to odnesla debaklem 7:0, Letci již zmíněnou porážkou 2:3 Následně však Hronov neuspěl na ledě nedaleké Nové Paky 1:5!

První třetina dopadla lépe pro favorizované Letce z Letňan zásluhou trefy z 6. min Aleše Půlpána 1:0.

Ve druhé třetině HC Letci už vedli 3:0 a to po gólech v 27.minutě Půlpán 2:0 a v 33 min. opět Půlpán hatrikem na 3:0. Nicméně za WIKOV Hronov snížil při hře čtyři na čtyři v 34. min. Lebedkin 3:1. Letci, ale ještě jednou ve 36.min. Kellersteinem zvyšují a tím vedou po čtyřiceti minutách 4:1!

V poslední třetině jsme zahájili stihací jízdu. Ve 43.min. Matouš snížil na 4:2 a ve 49.min. Kozák ještě na 4:3. Posledních deset minut se opět hrál strhující hokej. A přes náš dobrý finiš, kdy jsme v poslední minutě zkoušeli hru bez gólmana, jsme dnes na půdě Letců poprvé ve vzájemných duelech na body nedosáhli a podlehli 3:4!

Hodnocení trenérů:

HC Wikov Hronov M. Kozák: Začali jsme zápas volnějším tempem a dali šanci novému gólmanovi a všem hráčům, kteří nebyli v předešlých zápasech tolik využívány. O to víc si cením závěrečné části hry, kdy jsme se snažili vyrovnat a téměř se nám to povedlo.