1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 260 AND zobraz=1 Tvrdě vybojované vítězství se nerodilo lehce. HC WIKOV Hronov – HK Kralupy n.Vltavou 5 : 1 (2:1, 2:0, 1:0)

Tvrdě vybojované vítězství se nerodilo lehce. HC WIKOV Hronov – HK Kralupy n.Vltavou 5 : 1 (2:1, 2:0, 1:0)

Byli jsme svědky zajímavého zápasu, oba soupeře dělilo v tabulce 7 bodů a tak se Hronovu nabízela možnost snížení náskoku v tabulce. Oba brankáři Pittr i Novotný chytají v obráceném gardu, což je velká zvláštnost a útočníci si většinou na tuto skutečnost zvykají celý zápas.

Tvrdě vybojované vítězství se nerodilo lehce.

HC WIKOV Hronov – HK Kralupy n.Vltavou5 : 1 (2:1, 2:0, 1:0)

Již ve 2.min. přišla školácká chyba hronovské obrany a Zídek se trefil z poměrně velké dálky nad vyrážečku Pittra, který nestačil zareagovat- 0:1. Ve 3.min. Trandin zcela sám střílel z dobré pozice jen vedle, vzápětí šli tři hronovští na jediného obránce, Vrtek střílel z pozice mezi kruhy jen do kožichu kralupského gólmana. V 5.min. zkušený světoběžník Jass udržel útočné pásmo a vystřelil, vyražený puk si našel Trandin a vrátil jej do sítě – 1:1. V 10.min. vystřelil od modré Cestr, brankář hostí puk znovu jen vyrazil před sebe a Lederer pohotově vrátil pod víko – 2:1.V 11.min. přežil Hronov dlouhý zámek při vyloučení Kopeckého. Minutu před sirénou mohl vedení domácích pojistit Táborský, jeho dobrou střelu od modré Novotný kryl. První třetina byla zcela vyrovnaná.

V 23.min. přišly dvě velmi dobré příležitosti Wikovu, ani jedna z dorážek zblízka se však neujala. Na druhé straně měl loženku nejlepší hráč hostí Štípek, sám mezi kruhy střílel jen těsně vedle. V 25.min. se rychlík Murtazin protáhl podél pravého mantinelu a z úhlu prostřelil Novotného – 3:1.V polovině zápasu Vaňkovský za brankou Kralup odebral obránci puk, objel branku, jeho bekhend však gólman vystihl. V 31. Min. hrubě a nebezpečně fauloval kralupský Soukup a vyfasoval 5 + DK. Přesilovku po minutě využívá Hronov k zvýšení skóre. Barbušev střílel od modré, vyraženou střelu z blízka využil všudybyl Trandin – 4:1. V 35.min. Barbušev projel celý vál, na blafák mu však zbylo jen velmi málo prostoru. Vyloučení Jasse v závěru třetiny Hronov s přehledem ubránil.

Hned v nástupu do třetí třetiny v nájezdu dva na jednoho našel geniální dlouhou přihrávkou našlápnutého Lederera, který s jistotou puk pověsil pod víko a vstřelil uklidňující gól na 5:1. Hosté se však nevzdávali a několik jejich brejků s naprostým klidem a jistotou zlikvidoval výborně chytající Pittr. Ve 49.min. střílel ze čtyř metrů Murtazin jen nad břevno. V 54.min. hráli hosté přesilovku, v oslabení měl ale největší šanci Murtazin, i on však zamířil jen těsně nad horní tyč. V 52.min. rychlý Štípek sám v dalším nájezdu neuspěl. V 54.min za faul pykal hronovský Straka, v oslabení měl šanci Trandin, ale v šanci byl tísněn a nemohl dobře zakončit. Po něm vabank hrající hosté zapomněli v přesilovce na Murtazina, ten byl v šanci dokonce faulován, píšťalka hlavního rozhodčího však zůstala němá. Tři minuty před koncem měli Kralupy šest hráčů na ledě, v přesilovce Murtazin zazdil svůj blafák, což spokojeným divákům zase až tolik nevadilo.

Důležité vítězství se nerodilo lehce, skvělý výkon po prvním zaváhání předvedl brankář Pittr, který Hronov několikrát s naprostým klidem a jistotou podržel. V tabulce jsme snížili náskok týmů nad námi, ale bohužel neodskočili od posledních Řisut, které také vyhrály.

V sobotu 9.12. od 17 hodin přivítáme silný celek Chomutova a pokusíme se favorita minimálně potrápit. Opět počítáme s Vaší, co nejhojnější podporou. Přijďte nás podpořit !

Branky a nahrávky: 5. Trandin (Jass, Vrtek), 10. Lederer (Vaňkovský, Cestr), 26. Murtazin (Vrtek, Trandin), 32. Trandin (Jass, Babrusev), 41. Lederer (Vrtek, Trandin) – 2. Zídek

Vyloučení: 5 : 3 + Soukup 5 + DK, využití: 1 : 0, oslabení: bez využití,

305 diváků

HC WIKOV Hronov: Pittr (Bláha) – Jass (C), Kopecký, Táborský, Babrusev, Voňka, Cestr – Vrtek (A), Trandin (A), Murtazin – Lederer, Vaňkovský, Popitich – D. Straka, M. Hájek, Řezáč – Voděracký.

Trenér: Martin Táborský

HK Kralupy nad Vltavou: L. Novotný (Sochůrek) – J. Kučera, Zajíc, Kapoun, Kehar, David (C), A. Straka – Štípek, Husarik, T. Pejchal – Bradáček, Šilhavý (A), Zídek – Marek, Hrala, Soukup – Binko, Stupka.

Trenér: Martin Příhoda

Rozhodčí: Trnka – Jiruška, Landsmann

Fotoreportáž ze zápasu: Připravuje se