Těsná porážka v dalším přípravném utkání

Ševců (Pavlíček) – Kellner-Kynčl, Pavelka-Suk, Mach-Řehák-Exner-Duchan-Kozák, Liutov-Matouš-Maršík, Polej-Kubeček-Teuber, Junek

BK Nová Paka
Diváci:    150

HC HRONOV – HC NOVÁ PAKA 1:3 (1:0,0:0,0:3)

V další přípravě přivítali hronovští hokejisté tradičního soupeře z krajské ligy, který ale již několik let hraje vyšší 2.ligu. Hosté přijeli s téměř již hotovým kádrem, domácí naopak zkoušeli trojici hronovských juniorů a ze zahraničních hráčů se představil jen Rus Liutov.

Hronov zahájil výborně, skóre otevřel po chybě hostujícího gólmana Vacka Kozák, který v minulostí střílel góly v Novém Bydžově – 1:0.Ihned nato hráli domácí dlouhou přesilovku pět na tři, sehráli ji však chaoticky a klec hostí prakticky vůbec neohrozili.Přesto Hronov první třetinu vyhrál, skóre však mělo být po mnoha šancích daleko vyšší.

V 23.min. odjel junior Kubeček, zcela neatakován však na Vacka nevyzrál. V polovině utkání zazdil svůj brejk i Matouš a hronovští marně bušili na vrata novopacké svatyně. V závěru třetiny docházelo k nepěkným šarvátkám a nutno konstatovat, že zbytečným. Hronov ztratil koncentraci a místo hokeje se víc věnoval odvetám za fauly.

Ty pokračovaly i ve třetí třetině a prakticky celých deset minut posledního dějství hráli Ochotníci v oslabení. Ve 44.min. hostující Netušil srovnal na 1:1 a v 54.min. po chybě domácí defenzívy Nezbeda otočil na 1:2. Při power play pak Nezbeda střelou do prázdné klece uzavřel na 1:3.

Dokud Hronov hrál hokej, byl lepší a zdá se, že na Novou Paku by to v soutěži mohlo stačit. Musí se však vyvarovat naprosto zbytečného oplácení a vyhledávání šarvátek, které znehodnocují jinak slušný výkon.

Branky: Kozák – Nezbeda 2, Netušil

150 diváků

Sestava Hronova: Ševců (Pavlíček) – Kellner-Kynčl, Pavelka-Suk, Mach-Řehák, Exner-Duchan-Kozák, Liutov-Matouš-Maršík, Polej-Kubeček-Teuber, Junek