1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 270 AND zobraz=1 Stoupáme tabulkou, tentokrát to odnesla Kobra. HC WIKOV Hronov - HC Kobra Praha 4 : 1 (2:0, 0:0, 2:1)

Stoupáme tabulkou, tentokrát to odnesla Kobra. HC WIKOV Hronov - HC Kobra Praha 4 : 1 (2:0, 0:0, 2:1)

Kobra nakukuje do finálové osmičky, ale posledních pět zápasů nevyhrála. Naopak Hronov dokáže potrápit v poslední posílené sestavě i favority.

Stoupáme tabulkou, tentokrát to odnesla Kobra.

HC WIKOV Hronov - HC Kobra Praha4 : 1(2:0, 0:0, 2:1)

V první desetiminutovce se hrál velice rychlý, ale také velice nepřesný hokej na obou stranách a bez větších šancí. V 10.min. Veselý zpoza branky našel přesně hůl Maršíka a ten z první zavěsil – 1:0. Vzápětí Lederer ve velké šancí mířil nad. Přesilovku ve 12.min. Hronov nehrál špatně, největší šanci měl Vaňkovský v závěru, ale netrefil odkrytou klec. I další gólovku hronovských, jmenovitě Trandina,Tesař v brance Kobry chytil. V 16.min. se však rychlík Hynek protáhl podél pravého mantinelu, zajel za branku a nahodil do brankoviště, kde se puk od brusle soupeře odrazil do sítě – 2:0. V závěru Pražané vyvinuli velký tlak na branku domácích, ti je však do větší šance nepustili.

Ve druhé třetině pokračoval nápor hostí, ale opět bez větších šancí. Naopak Vaňkovský mohl dát třetí gól, v nájezdu střílel jen do náruče Tesaře. V polovině utkání přišla nádherná kombinace hronovských na jeden dotek, Ledererovi na konci ťukesu sklouzl puk z hole před zcela prázdnou svatyní hostí. Vyloučení Popitiče nemohli hosté potrestat, protože za pouhých sedm sekund fauloval i Nagy a hrálo se ve čtyřech na obou stranách. V 37.min. sekera Kvasničky zůstala nepotrestána, úporná obrana Kobry nedovolila přesilovku zužitkovat. V poslední minutě třetiny fauloval hostující Steiner, minuta přesilovky na další gól nestačila.

Přesilovka pokračovala ve třetí třetině, ale Hronovu se přesilovky opravdu nedaří. Ve 45.min. Hájek v dobré pozici možná až zbytečně hledal lépe postaveného spoluhráče, přihrávka byla ale sražena. A tak přišel zákonitý trest za zahození velké šance. Vlček v rohu oklamal domácího beka, vyjel před branku a po ledě prostřelil Pittra- 2:1. Kobra se znovu nadechla ke zteči, zdálo se, že domácím trochu dochází kyslík, ale všichni příkladně bojovali. V 50.min. i hronovský Hynek nečekaně vyjel z rohu, jeho bekhend, ale cíl nenašel. Poslední pětiminutovka byla opět ve znamení trvalého tlaku Kobry, ze sevření však ujela dvojice Hronováků a necelé tři minuty před koncem to vzal na sebe Lederer a krásnou střelou k bližší tyči zvýšil na 3:1. Hosté odvolali gólmana a nasadili k power play. V nouzi fauloval hronovský Jass a Kobra hrála přesilovku šest na čtyři. Když se vyloučený Jass vracel z trestné lavice, zasáhl ještě z trestné lavice holí do hry a vyfasoval další dvojku. Dvacet tři sekund před sirénou Pražané v rohu útočné třetiny přišli o puk a výborně hrající Hynek střelou přes celý vál uzavřel na 4:1.

Hronov sehrál dobré utkání, výborně bruslil, včas napadal a výše postavené hosty určitě překvapil a odčinil tak jedenáctigólový příděl na ledě Kobry v minulém vzájemném zápase.

V tabulce jsme přeskočili Písek a pomalu se odpoutáváme z nejnižších příček tabulky. Po dvou zápasech venku hrajeme doma ve středu 10.ledna 2024 od 18 hodin a opět věříme ve Vaši podporu !

Branky a nahrávky:10. Maršík (T. Veselý, T. Hynek), 16. T. Hynek (T. Veselý), 58. 2Lederer (Vaňkovský), 60. T. Hynek (Kopecký) – 46. F. Vlček (Do. Novák, J. Stejskal)

Vyloučení: 3 : 4, využití: 0:0, v oslabení: 0:0,

Diváků: 420

HC WIKOV Hronov: Pittr (J. Tichý) – Jass (C), Hrbek, Babrusev, Rubáček, Kopecký, Ondruš, Voňka (A) – Lederer, Maršík, T. Hynek – M. Hájek I, Popitič, Matouš – Plíšek, D. Straka, T. Veselý – Vaňkovský, Trandin (A), Řezáč.

Trenér: Jaroslav Polák.

HC Kobra Praha: Tesař (J. Simon) – J. Stejskal, Šteiner (A), Holý, T. Duda, Dráb, Pelant, Seidler – Nagy, Bříška (A), Šťastný (C) – F. Vlček, Petrák, Do. Novák – M. Kvasnička, Míšek, Švec.

Trenér: Miloslav Šeba.

Rozhodčí: Šmika – Hájková, Landsmann.