1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 222 AND zobraz=1 S jedinou vstřelenou brankou nelze vyhrát

S jedinou vstřelenou brankou nelze vyhrát

Hronov po roce přivítal Letce z Letňan.

HC WIKOV Hronov – HC Letci Letňany 1:5 (1:1, 0:2, 0:2)

Hronov s Tichým v brance a s Pavelkou v obraně zahájil opět velmi dobře. Nejdříve přečkal gólovku hostujícího Uhlíka, Vaňkovského gólový bekhend na druhé straně branku také neskončil. Pak však Hronov školácky střídal, za hru v šesti musel do oslabení. Za 10 sekund přesilovky však ujel Przybyla a ze samostatného nájezdu trefil okno – 1:0. Zbylou přesilovku domácí ubránili. V 9. min. dobrá kombinace Wikováků skončila střelou Popitiče jen do lapačky skvělého gólmana hostí Němečka, který chytal v obráceném gardu.Za chvíli přišel velký závar před brankou Letců, několik střel z bezprostřední blízkosti strážce branky hostí opět kryl. Přesilovku při vyloučení věčného diskutéra s rozhodčím Chalupy Hronov zahodil. V 15.min dva hráči Letňan postupovali na jediného beka, Mrňa střelou nad vyrážečku srovnal – 1:1. Poté fauloval Vermeulen, dlouhý zámek hostí domácí přečkali. Naopak v oslabení ujel všem Murtazin, tísněn však střílel jen do gólmana. V závěru třetiny opět faulovalChalupa, přesilovka se přelila do druhé třetiny.

Gól visel ve vzduchu, byla to nejlepší přesilovka, ale bohužel opět bez branky.V 25.min. šel ven hostující Niko, místo vstřelené branky Hronova však dostal dlouhý pas Mrňa a opět s jistotou vymetl okno – 1:2. V pokračující přesilovce dobrá střela Hovsepjana šla jen do výstroje hostujícího brankáře. V 38.min. skvěle hrající Mrňa zazvonil o tyč Tichého klece. Při vyloučení Letňanského Chalupy šly dvě dobré střely po tečích jen těsně vedle. V 38.min. byl za sekeru potřetí vyloučen Vermeulen a Hronov za to zaplatil. Dělovka Drtiny od modré rozvlnila síť za zády Tichého – 1:3.

Další přesilovku sehráli hronovští borci přímo zoufale, nejenže vůbec nevystřelili, ale nedostali se ani do třetiny hostí. Ve 45.min. šli dva hosté na osamoceného hronovského obránce, naštěstí přestřelili. Vzápětí fauloval Przybyla a hosté po dlouhém obléhaní dopravili puk zblízka za záda Tichého – 1:4. Ve 47.min hrál Hronov další přesilovku, ale místo snížení naopak inkasoval z hole střelce Mrni, který svým čtvrtým gólem uzavřel své galapředstavení – 1:5. Čtyři asistence si připsal Poppel,který ještě loni hájil barvy Hronova. Poté tři hronovští hráče šli na jediného beka hostí, přečíslení skončilo bez střely. Chvíli před konce uzamkli domácí hosty ve třetině, puk ležel nikým nekryt před prázdnou brankou, ale ani z takovéto vele šance to gól nebyl.

Hronov sehrál opět dobrou jen první třetinu, od druhé části hry hosté Hronováky přebruslovali, utkání prakticky rozhodl střelec Mrňa a neproměněné přesilovky, kdy naopak Hronov dvakrát inkasoval.

Vyloučení: 6 – 7, využití 0:1, oslabení 1:2

Branky a nahrávky: 4. Przybyla (Exner) – 15. Mrňa (Sklenář), 25. Mrňa (Poppel), 39. Drtina (Poppel, Sklenář), 47. Mrňa (Sklenář, Poppel), 49. Mrňa (Poppel)

HC WIKOV Hronov: J. Tichý (Malychin) – Kopecký, Babrusev, Pavelka, Vermeulen, Voňka (A), AmirovŠtrombach, Vaňkovský, Popitich – Lederer, Przybyla, MurtazinExner (C), Hovsepjan (A), Voděracký – Klátil.
Trenér: Martin Táborský

HC Letci Letňany: J. Němeček (Wajtr) – Fiala, L. Chalupa (C), Niko, D. Němeček, Hamšík, Drtina, GurjevskijPoppel, Sklenář (A), UhlíkJobánek, Labuzík, MrňaTheimer, Mácha, KorčákHájek, Ducháč.
Trenér: Jaroslav Nedvěd

Rozhodčí: Barek – Hájková, Jiruška