1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 210 AND zobraz=1 První přípravný zápas.

První přípravný zápas.

Stadion Vrchlabí - HC Wikov Hronov 1:2 (0:0; 1:1; 0:1)

K prvnímu přípravnému zápasu jsme nastoupili ve Vrchlabí, které mělo za sebou již dvě utkání s Benátkami.

Oba týmy nastoupili se čtyřmi kompletními řadami. Oba týmy jsou ve fázi přípravy a konsolidují kádr.
První třetina byla ve znamení převahy domácích, ale hra se postupně vyrovnala. Po dvou třetinách byl vyrovnaný stav 1:1. V poslední třetině nám Pilný svým druhým gólem zajistil výhru 1:2. Někteří hráči se osvědčili, ale kádr se jistě bude ještě upravovat.