1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 220 AND zobraz=1 První domácí zápas sezóny 2023-24 s IHC Králové Písek.

První domácí zápas sezóny 2023-24 s IHC Králové Písek.

První kolo nové sezóny začne odkrývat jak je kdo připraven.

První třetina nabídla velmi rychlý a nápaditý hokej. Více ze hry měli domácí, kteří však nedokázali odčarovat kouzlo výborně chytajícího Kříže. Nejvíce může Hronov mrzet to, že Filip Štrombach dvakrát v ideální pozici minul téměř odkrytou klec. Své největší příležitosti naopak využili hosté z Písku a jediný gól této třetiny vstřelil Tomáš Rousek.

Ve druhé periodě už se do toho oba celky dostali. Písečtí využili sebevědomí, které jim dodal první vstřelený gól. Ve 24. minutě jejich vedení navyšoval Koupal, na kterého o čtyři minuty později navázal z přesilovky Radoš. Od poloviny třetiny bylo domácím nabídnuto velké množství přesilových her. V čase 34:23 jednu z nich využil Murtazin, který tak korigoval skóre a snížil na 1:3 z pohledu Hronova.
V závěrečné dvacetiminutovce Písečtí měli také několik přesilových her, dokonce tři za sebou. Písečtí ale již jen kontrolovali hru. Nic na výsledku zápasu nezměnila ani závěrečná power-play Hronova. Králové si tak připisují první tři body v novém ročníku druhé ligy.