1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 226 AND zobraz=1 Překvapení se nekonalo.

Překvapení se nekonalo.

HC WIKOV Hronov – Hockey Club Tábor 2 : 7 ( 0:3, 2:2, 0:2)

Hosté se staronovým trenérem a s řadou posil z řad extraligistů a ligistů patří k favoritům soutěže.

Táborští zahájili velkým náporem a měli dvě vyložené příležitosti, které Malychin v brance Hronova ještě zlikvidoval. Na třetí ve 2.min. již byl krátký, když se před brankovištěm prosadil Matušík – 0:1. Za minutu na druhé straně měl šanci Murtazin, zblízka nedokázal dorazit. V 5.min. vyhodil přes plexi puk Vermeulen, hosté hronováky nepustili ze své třetiny, z řady těžkých střel se ale nezablýskalo. Poté pykal Exner a hosté přesilovku využili. Nádhernou přihrávku před branku tečoval pod břevno Zadražil – 0:2. Vyloučení táborského Zíba v 10.min. domácí nepotrestali, dostali se jen ke střele z velké dálky. V 17.min. opět pykal Exner, v oslabení ujel Przybyla, jeho dobrou střelu přes beka gólman s námahou kryl, další velkou šanci měl v nájezdu dva na jednoho Lederer, minul však puk před úplně odkrytou brankou. V poslední minutě Suchánek od modré prostřelil vše a uzavřel na 0:3. Hosté skvěle bruslili a kombinovali, naši přes ohromnou snahu nestačili.

V 23.min při vyloučení Rubáčka přišla milimetrová kombinace hostí, na konci Matušík střelou švihem zvýšil na 0:4 a do branky Hronova se postavil Meišner. V 25.min přišla řada vyloučení na obou stranách, při hře čtyři na čtyři vyjel z rohu Krliš a zcela sám střelou po ledě zvýšil již na 0:5. Schylovalo se k debaklu, ale v 36.min. Exner vybojoval v rohu útočné třetiny puk, a trefil okno – 1:5. Domácí ožili a dvě minuty před přestávkou si najel z druhé vlny Murtazin a jeho tečovaná střela skončila v síti – 2:5. To bylo vzhledem k situaci na ledě více než dobré a přijatelné.

Ve 43.min. šel ven Vaňkovský, na konci oslabení faulovali i hosté a Hronov hrál přesilovku. Velká šance Murtazina skončila jen střelou do brankáře. Pak přišlo velmi sporné vyloučení Exnera za zdržování, ale gólovku měl hronovský Przybyla, jeho dělovka jen těsně minula okno branky hostí. V 53.min. Meišner skvěle zlikvidoval gólovku Zaymla, ale pak Hronov sehrál velmi špatně přesilovku při vyloučení Milfaita. V oslabení ujel Seidl a našel skulinku mezi betony domácího strážce svatyně a zvýšil na 2:6. Pak pykal znovu Milfait a Wikovákům se nabídla krátká přesilovka pět na tři, kterou trenér Táborský ještě navýšil odvoláním gólmana. Přesila o tři hráče však gól nepřinesla, dvě dobré střely hostující gólman kryl. V pokračující přesilovce však na druhé straně nejdříve Meišner první střelu hostí vyrazil, ale vyražený puk vrátil do sítě střelou pod víko nepokrytý Dančišin – 2:7. V závěru hrál Hronov další přesilovku, ale opět špatně. Hosté výborným napadáním nedovolili domácím dostat se ani do útočné třetiny.

Branky a nahrávky: 36. Exner, 39. Murtazin (Voňka) – 2. Matušík (Jáchym, Zeman), 9. Zadražil (Krliš, Plášil), 20. Suchánek (Seidl, Dančišin), 24. Matušík (Dančišin, Milfait), 27. Krliš (Zadražil, Hajič), 55. Seidl (Šulek, Jáchym), 58. Dančišin (Jáchym)

Vyloučení : 7 – 10, využití: 0:2, oslabení: 0:2, 210 diváků

HC WIKOV Hronov: Malychin (Meišner) – Babrusev, Exner (C), Amirov, Kopecký, Voňka (A), VermeulenVoděracký, Vaňkovský, ŠtrombachPopitič, Przybyla, KociánMurtazin, Rubáček, Lederer (A).
Trenér: Martin Táborský

Hockey Club Tábor: T. Dvořák (Gába) – Plášil, Hubata, Jáchym, Hajič, Suchánek (A), K. ČernýSevera, Zadražil, KrlišMilfait, Matušík (A), ZemanSeidl (C), Dančišin, ŠulekBárta, Zíb, L. PrášekZayml.
Trenér: Tomáš Matušík

Rozhodčí: Šmika – Kettner, Brož