1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 279 AND zobraz=1 Poslední zápas základní části úspěšný, porážíme Most. HC WIKOV Hronov 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) Mostečtí Lvi.

Poslední zápas základní části úspěšný, porážíme Most. HC WIKOV Hronov 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) Mostečtí Lvi.

Ve středu jsme nezvládli domácí zápas proti Vrchlabí. Ač jsme se dostali do vedení a první minuty byl lepší, Vrchlabí zápas otočilo a nakonec zaslouženě zvítězilo 3:7. V sobotu budeme mít šanci na reparát před domácími fanoušky proti Mosteckým Lvům. Ty v posledním zápase porazili Cheb. Základní hrací doba skončila 3:3 a o zisku druhého bodu tak rozhodly až nájezdy. Nám se podařilo udržet těsné vedení a ve třetí části už jsme opět branku neviděli. První a třetí třetina byla na rozdíl od té druhé spíše bojovná, přes to se fanoušek nenudil. Bereme všechny body do tabulky, dnes jsme byli o chlup lepším mužstvem.

Mostecké lvy jsme zkrotili i napodruhé.

HC WIKOV Hronov2:1 (0:0, 2:1, 0:0) Mostečtí Lvi.

V posledním kole základní části jsme na svém ledě přivítali Mostecké Lvy, které jsme v posledním vzájemném zápase venku porazili 6:3. Do branky hronovští trenéři poslali Malychina a byl to skvělý tah.Přesilovku ve 4.min. Hronov nevyužil, všechny pokusy domácích Hosnedl vychytal. Poté chytil i dobrou příležitost Plíška, stejný hráč ale v 8.min. fauloval a i hosté dostali výhodu přesilové hry. Hronov se s přehledem ubránil, po skončení přesilovky najel z pravé strany k hronovské brance nejlepší střelec hostí Písařík, Malychin však své betony sklapl včas. Další dvě ošemetné střely hostí pak skvělý Malychin opět vyřešil. Ve 14.min. zazvonila tyčka hronovské klece, to byla klika ! V 17.min. Hájek mohl otevřít skóre, ale před odkrytou brankou gólovou přihrávkou promáchl. Za minutu na druhé straně veterán Kýhos dostal puk do jízdy, zcela sám však střílel těsně vedle. Hra byl v první třetině vyrovnaná, oba celky měly po jedné tutovce, gólmani ale byli bezchybní.

Druhou třetinu začal Hronov náporem. Vyloučení Šoustka domácí ale nevyužili, za zmínku stojí dělovka hronovského odchovance Pohla, ta se ale neujala. V 29.min. šli hosté dva na jednoho, Mical ale levou tyč minul. Při vyloučení Nedrdy měli hronovští řadu dobrých příležitostí, Hosnedl v brance Mostu ale chytal velmi dobře. V 35.min. Hronov získal při napadání soupeře v útočné třetině puk, Plíšek posunul Pohlovi, ten nakrátko přenechal Hájkovi a jeho střela z levé strany z prostoru kruhu šla přes levé rameno Hosnedla přímo do okna – 1:0.Hronov přitopil pod kotlem a měl další velké šance. Hosté však chytře odpovídali brejky a po jednom z nich Malychina již podruhé zachránila tyč. Opět se potvrdila stará hláška nejmenovaného hronovského brankáře,,tyčky pouštím“, to je vedle. Dvě minuty před přestávkou však v brejku tři na jednoho střelec Písařík z pravé strany ke vzdálenější tyči srovnává na 1:1. Navíc šel ven za hákování Táborský a hosté mohli utkání otočit. Ale v oslabení vypíchl puk obránci Hájek a ujížděl sám na gólmana. Byl však stíhán a obtěžován obráncem a tak geniálně přenechal Strakovi v tandemu a ten se tvrdou střelou trefil nad lapačku Hosnedla – 2:1.

Ve třetí třetině se hrál dál rychlý a dobrý hokej, gólmani na obou stranách dominovali. V 52.min. byl dost sporně vyloučen Straka za zdržování (zašlapování) puk, velkou šanci hostí zlikvidoval Malychin.V 56.min. se již hosté radovali z gólu, sudí však rozpažil a vyrovnání se nekonalo. V náporu hostí Hronov nedovolil Lvům odvolat brankáře, prakticky je nepustil přes střední pásmo a s jistotou dovedl utkání k tříbodovému vítězství. Skvělý výkon odvedl brankář Malychin, všem pak patří uznání za zodpovědný a bojovný výkon.

Získali jsme veledůležité tři body a před rozdělením tabulky na dvě části jsme poslední Řisuty přikovali ke dnu s devítibodovým náskokem. Další program skupiny o sestup začíná ve středu, kdy doma přivítáme Kobru Praha.

Branky a nahrávky:35. M. Hájek I (Plíšek, Pohl), 40. D. Straka (M. Hájek I) – 38. Písařík (Buberl)

Vyloučení:3 : 4 využití: 0:0, v oslabení: 1:0,

Diváků:

HC WIKOV Hronov: Malychin (Pittr) – Babrusev, M. Veselý, Táborský, Kopecký, Ondruš, Voňka (A), Pohl – Murtazin, Trandin (A), D. Straka – Lederer, T. Hynek, M. Hájek I (C) – Vaňkovský, Plíšek, T. Veselý – Popitič.

Trenér: Táborský Martin

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kovařík) – Nedrda (A), T. Urban II, Havlůj (C), Šoustek, Hoffmann – Jindra, Pačan, Písařík – V. Král, Mical, Kýhos (A) – Böhm, J. Procházka, Buberl.

Trenér: Vladimír Kýhos

Rozhodčí: Domský – Kurtin, Beneš