1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 233 AND zobraz=1 Nedaří se, jeden gól na body nestačí

Nedaří se, jeden gól na body nestačí

Benátky po slabém začátku soutěže vyhrály tři utkání za sebou a chtěly získat další vítězství

Ve 4.min. jdou domácí po první střele na Tichého do vedení. Klodner odtáhl celou obranu včetně gólmana na sebe, předložil úplně volnému Jankovskému, který z první rozvlnil síť – 1:0. Poté hrál Hronov tři přesilovky za sebou, ale šance měli v oslabení jen domácí. V 11. min. sekundu po návratu Tondra z trestné lavice obešel Jankovský lehce beka a z blafáku zvýšil na 2:0. V 16.min. v brejku dva na jednoho Řepík vzal odpovědnost na sebe a místo nahrávky lépe postavenému spoluhráči střelou o vzdálenější tyč dává na 3:0.

Ve 2.třetině gólman Tichý nejdříve zlikvidoval dvě loženky Benátek, ale v 28.min. při vyloučení Bačkovského nestačil na brejk domácích dva na jednoho, Šafránek do odkryté klece dává již na 4:0. Hronovští se vůbec nestačili vracet a až příliš často se druhý bránící hráč nestačil vrátit na své místo. Převaha Benátek byla zřejmá. Hozák zužitkoval Kučerovu nahrávku přesnou střelou k tyči – 5:0. Za necelé dvě minuty Šafránek trefil odkrytou část branky a posunul skóre na hrozivých 6:0. Hronov prostřídal gólmany, za Tichého přišel do branky Malychin. Poté hrál Hronov další přesilovku, vůbec se nedokázal usadit v útočné třetině a dokonce se mu při zakládání útoku podařilo vyrobit icing.

V nástupu do poslední třetiny Voňka udržel puk v útočné třetině, nahrál Vaňkovskému, který se trefil do okna a zaznamenal čestný gól Hronova – 6:1. V 56.min. po ubráněném oslabení nedokázali hosté dostat puk z obranné třetiny a unavené hráče vystřídat a tak Tondr golfákem od modré střelou nad lapačku Malychina uzavřel na 7:1. Třetí třetina se dohrávala jen z povinnosti, zápas byl dávno rozhodnutý.

Hronovu vůbec nefungují přesilovky, čtyři branky naopak inkasoval po rychlých brejcích dva na jednoho, kdy druhý bek nechal svého kolegu zcela na holičkách.

Branky a nahrávky: 4. Jankovský (Klodner, Brázdil), 11. Jankovský (L. Kučera), 16. Řepík (L. Kučera, Antoš), 28. Šafránek (L. Kučera, Jankovský), 33. Hozák (L. Kučera, Lytvynov), 35. Šafránek (Jankovský), 56. Tondr (Hozák) – 41. Vaňkovský (Voňka)

Vyloučení: 6 : 5, využití: 1 : 0, oslabení: 0:0, 220 diváků

HC Benátky nad Jizerou: Brázdil (Šuhájek) – Klodner, V. Čížek, Antoš, Lytvynov, Knesl, Tondr, KlimentZumr, Šafránek, JankovskýŘepík, L. Kučera, HozákMartínek, Havlas, J. Dvořák – Hejňák, Plíšek.
Trenér: Novák

HC WIKOV Hronov: J. Tichý (35. Malychin) – Kopecký, Babrusev, Vermeulen, Ondruš, Hrbek, VoňkaVoděracký, M. Hájek I, BačkovskýŠtrombach, Vaňkovský, PopitičPrzybyla, Řezáč, Lederer – Kocián.
Trenér: Táborský

Rozhodčí: Šmika – P. Beneš, Kubíček