1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 330 AND zobraz=1 Na Vydry jsme nevyzráli ani tentokrát

Na Vydry jsme nevyzráli ani tentokrát

HK Kralupy nad Vltavou – HC WIKOV Hronov 4:1 (1:1, 1:0,2:0)

S týmem Kralup jsme se střetli již v přípravě a prohráli jen těsně 2:1. Nástup do utkání měl Hronov snový. V čase 1:01 hronovský dirigent Vašíček vyslal dlouhým pasem na červenou do brejku rozjetého Křehlíka a ten střelou nad lapačku domácího gólmana Kalistu s jistotou překonal – 0:1. Poté přišla série vyloučení na obou stranách, chvíli se hrálo dokonce i tři na tři. Gólmani na obou stranách však byli velmi pozorní. Ve 13.min. však ujel dva domácí hráči a postupovali na osamoceného hronovského beka. Arnošt však nenahrál, ale střelou k bližší tyči překonal Sajdla a srovnal na 1:1. V 1.třetině jsme byli o fous lepší, škoda jen nevyužité přesilovky při vyloučení kralupského Kučery, který dostal za hrubý faul (sekání) trest do konce utkání.

Druhá třetina začala vyloučením Táborského, Kralupy přesilovku využili za minutu. Střelu Němečka od modré Sajdlvyrazil před sebe jen k Arnoštovi, který svoji druhou brankou dokázal ležícího gólmana překonat – 2:1. Poté Sajdl skvěle zlikvidoval dvě velké šance domácích a Hronov nasadil k velkému tlaku. Střel však bylo po hříchu málo.

Ve 43.min. se domácí již radovali ze třetího gólu, rozhodčí však rozpažil a hrálo se dál. Ve 47.mi. jsme mohli srovnat, postupovali jsme dva na jednoho, domácí bek však gólovou přihrávku skvěle vystihl. Při vyloučení domácího Uhlíka vyvinul Hronov obrovský tlak, zámek byl dokonalý, ale jak to tak v hokeji bývá, ze sevření odjela opět dvojice domácích, Sklenář nezištně předložil Jobánkovi a ten střelou z první k levé tyči překonal Sajdla. Přesouvající hronovský gólman nemohl na přesnou střelu dosáhnout – 3:1. Hronov dál tlačil, ale znovu jsme zapomněli na zadní vrátka, další brejk dva na jednoho a Bradáček trefil přesnou střelou okno Sajdlovi klece – 4:1. Pár sekund před závěrečnou sirénou ještě vystihl Sajdlblafák Tůmy alá Fosberg a Vydry se mohly radovat ze tří bodů. Kralupy poskočili na 4.místo tabulky, Hronov je desátý. Ve středu zajíždíme na led zatím poslední Kadaně a v sobotu 19.října od 17ti hodin přivítáme celek Králové Písek. Věříme, že nás přijdete podpořit opět v plném počtu !