1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 227 AND zobraz=1 Na Piráty jsme nestačili

Na Piráty jsme nestačili

Piráti Chomutov – HC WIKOV Hronov 9 : 3 (3:0, 4:3, 2:0)

Další utkání venku na ledě velkého favorita jsme nezačali nejlépe. Již ve 3.min. využívá Chomutov první přesilovku při vyloučení Exnera,Chrpa z úhlu dává na 1:0.

V 11.min. hrál i Hronov přesilovku, ale místo srovnání dvakrát ujel domácí Remeš, naštěstí ho Meišner vždy skvěle vychytal. V 19.min. Piráti využívají další přesilovku, po pěkné kombinaci Tůma dorážel do odkryté klece – 2:0. Vzápětí fauloval Voňka a domácí proměňují i třetí přesilovku, Svoboda se po chybě obrany trefil přesně – 3:0.

Ve 24.min. vyhrál buly exreprezentant Hübl a bývalý extraligový hráč Lukeš se nadvakrát trefil přesně – 4:0. Za minutu střílel Lukeš znovu a jeho střelu tečoval k tyči Zajíček – 5:0. Pak konečně skóroval i Hronov, při přesilovce si najel mezi kruhy Barbušev a trefil přesně nad lapačku Altrichtera – 5:1. Za další minutu to však je již 6:1, Kadeřábkovu střelu od modré tečoval do sítě Eret. V polovině zápasu Hronov vystřídal gólmany, Meišnera v brance nahradil Malychin. V 34.min. objel Voňka svatyni domácích,předložil volnému Vaňkovskému a jeho golfák zaregistroval Altrichter až v síti – 6:2. Jenže za pouhých patnáct sekund neuvěřitelně chyboval hronovský obránce, Hála ho lehce obral o puk a přesnou střelou nad lapačku posunul skóre již na 7:2. Pak Malychin skvěle zlikvidoval hned tři velké šance Pirátů a Hronov rychle využil přesilovku při vyloučení Ereta. Vaňkovský nabil Popitičovi a ten se z první trefil do šibenice – 7:3. I domácí vyměnili gólmany- přišel Horák.

V 54.min. ťukes domácích končí doklepnutím do prázdné Chrpa – 8:3. Ještě v téže minutě vyškolil celou bránící pětku Hronova Kostourek a uzavřel na 9:3.

Domácí byli lepší a utkání rozhodli třemi brankami z přesilovek v první třetině.

V novém týdnu musíme doma zabrat, ve středu 18.10.2023 od 18 hodin přivítáme na svém ledě Ústí n.L. a v sobotu 21.10.23 od 17 hodin Příbram.

Branky a nahrávky: 3. Chrpa (T. Svoboda, Hübl), 19. M. Tůma (Kostourek, Zajíček), 20. T. Svoboda (Chrpa), 24. Lukeš (Hübl), 25. Zajíček (Mála, Koblížek), 30. Eret (Kadeřávek, M. Tůma), 34. Mála, 54. Chrpa (Lukeš, Hübl), 58. Kostourek (Březák, Eret) – 28. Babrusev (Popitič, Vaňkovský), 34. Vaňkovský (Voňka, Babrusev), 38. Popitič (Vaňkovský)

Vyloučení: 5-6, využití: 3:2, oslabení: 0:0, 1753 diváků.

Piráti Chomutov: Altrichter (38. A. Horák) – Březák, Kadeřávek, Záruba, Seemann, Váchal, Havel (A), FilipT. Svoboda, Hübl (C), Lukeš (A) – M. Tůma, Eret, KostourekZajíček, Koblížek, MálaChrpa, Remeš, JouzaPutz.
Trenér: Martin Pešout

HC WIKOV Hronov: Meišner (30.–42., 44. Malychin) – Babrusev, Kopecký, Vermeulen, Pavelka, Amirov, Voňka (A) – Štrombach (A), Vaňkovský, Popitič – Lederer, Przybyla, Murtazin – Klátil, Voděracký, KociánExner, Hovsepjan.
Trenér: Václav Mertlík

Rozhodčí: Šmika – Goltsch, Stacho