1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 153 AND zobraz=1 Jedna dobrá třetina na body opět nestačila

Jedna dobrá třetina na body opět nestačila

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Nástup nám vyšel na ledě jednoho z aspirantů na postup skvěle. Ve 3. min. zavezl puk do třetiny Štrombach, z rohu předložil puk na modrou Achmetjanovovi a ten prostřelil gólmana – 0:1. Příbram srovnala v 6. min., když v nájezdu dvou osamocených útočníků se trefil Hasman – 1:1. Vyloučení Hovsepjana jsme přežili, ve 14. min. Hronov sehrál výtečnou kombinaci po linii Exner – Štrombach, když na konci doklepával do odkryté klece znovu Achmetjanov – 1:2.

Po bouři v kabině domácích však Příbram v rozpětí dvaceti sekund skóre otočila. Hned čtyři bránící Hronováci zcela nepochopitelně odjeli ze střeleckého úhlu před vlastní brankou a Eret měl cestu ke Kasalově brance vydlážděnou a zcela otevřenou. Střela k levé tyči znamenala srovnání 2:2. Opaření hronovští vzápětí inkasovali další laciný gól, když z rohu Dragounem nahozený puk si za svá záda srazil hronovský gólman sám – 3:2. Ve 26. min. vyrazili oba hronovští beci na volný puk na středové čáře, byli tam ale pozdě a Příbram šla dva na jednoho. Gengelův blafák znamenal již dvou brankové vedení domácích – 4:2. Trenér Kamaryt si vzal oddechový čas, ve snaze zastavit vývoj střetnutí. V 39. min. Dragounovo nahození od modré ze vzduchu tečoval Gengel a puk změnil směr přímo do šibenice – 5:2. Za deset sekund nato však Hronov vykřesal jiskřičku naděje. Putz obešel dva beky, nahodil před branku a od dojíždějícího Mělnikova skončil puk v síti – 5:3.

Toto skóre pořád dávalo Hronovu šance na nějaký bodový zisk. Závěreční třetina však hronovským hrubě nevyšla. Opět, jako letos již po několikáté, doplatili na neukázněnost, když třikrát inkasovali při oslabení. Hned po osmnácti sekundách od zahájení třetiny při přesilovce sehrála Příbram ukázkově zámek a Dragoun se zblízka do odkryté klece nemohl netrefit – 6:3. Za dvě minuty Jelínek zatáhl puk za branku, přesnou zpětnou přihrávkou našel hůl Dragouna a i ten korunoval svůj hattrick – 7:3. Poté šli rychle za sebou na trestnou lavici Horký s Putzem, přesilovku pět na tři však Příbram zahodila. Hronov v polovině třetiny svoji početní výhodu využil. Putz na modré vyzval ke střele Kozlova a jeho dělovka vymetla pavouky z šibenice za zády gólmana – 7:4. Pak však přišlo zbytečné vyloučení Salnikovova a Příbram nemilosrdně trestala. Kafka z ostrého úhlu našel okénko nad pravým ramenem Šefců u pravé tyče – 8:4. Pak hrál i Hronov dvě rychle po sobě jdoucí přesilovky, bohužel bez gólového efektu a tak minutu před koncem Eret dorazil první vyraženou střelu Zdeňka do sítě – 9:4. Hronov pochopitelně nechtěl nechat domácí načepovat potupnou desítku, Jakub Veselý však fauloval a v čase 59:56 Gengel našel zapomenutý puk a zblízka tak uzavřel svůj hattrick i celkové skóre – 10 :4.

Hronov tak potvrdil, že je nejvíce inkasujícím týmem z celé soutěže a bude se muset soustředit na nejbližší týmy z tabulky. Ve středu 16.11. přivítáme na svém ledě celek Benátek n. J. a ke získání nějakých bodů prosíme o co největší podporu diváků

Branky a nahrávky: 6. Hasman (Kafka, Zdeněk), 22. Eret, 22. Dragoun (Kafka, Gengel), 26. Gengel (Eret, Zedek), 39. Gengel (Kafka, Dragoun), 41. Dragoun (Kafka, Gengel), 43. Dragoun (Gengel, Jelínek), 52. Kafka (Šinágl), 59. Eret (Hasman, Zdeněk), 60. Gengel (Dragoun, Kafka) – 3. Achmeťanov (Kozlov, Štrombach), 14. Achmeťanov (Štrombach, Exner), 39. Mělnikov (Hovsepjan, Putz), 51. Kozlov (Poppel, Putz)

Vyloučení: 6:8, využití 3:1

HC Baník Příbram: Šorf (Čech) – Jelínek, Zdeněk, Zedek, Havlín, Patzelt – V. Matějka, Káník, J. Procházka, Kafka, Eret, Pinkas, Dragoun, Hasman, Šinágl, Gengel (C), Furch.
Trenér: Pavel Marek

HC WIKOV Hronov: Kasal (Ševců) – Salnikov, Exner (C), Rubáček, Kozlov, Amirov, Hail – Veselý, Poppel, Hovsepjan (A), Štrombach, Putz, Hašlar (A), Achmetjanov, Mělnikov, Horký.
Trenér: Leoš Kamaryt

Rozhodčí: Hacaperka – Hradil, F. Sýkora