HC Draci Bílina

Michajlov (21. – 42. min. Kuchař) – Nerad, Druxa, Šefl, Delmarche, Jungvirt – Daniel, Mašek, Uher, Kubinčák (C), Fábry, Zdeněk (A). Trenér: Mareš Tomáš

HC Wikov Hronov

Nečas (od 28. min. Ševců) – Kynčl, Degtěrev, M. Romanov, Heligr, Oliva, D. Sýkora, Exner (C) – Kozák (A), Jirků, Tjurin, Duchan, Nazarov, Kučera, Lavrenov, Štědrý, Chalupa, Šlaicher, Matouš (A), Bucek, Moník. Trenér: Táborský Martin

Branky a nahrávky:29. Uher (Mašek), 36. Daniel (Kubinčák, Šefl), 44. Jungvirt (Zdeněk, Kubinčák), 54. Uher (Nerad, Mašek) – 14. Degtěrev (Lavrenov, Moník), 16. Lavrenov (Nazarov, Degtěrev), 20. Nazarov (Lavrenov, Sýkora), 24. Šlaicher (Kozák, Sýkora), 28. Lavrenov (Moník), 34. Tjurin, 42. Nazarov (Matouš, Jirků), 42. Tjurin (Romanov), 51. Matouš (Jirků, Nazarov), 54. Exner (Matouš), 56. Exner (Jirků, Sýkora), 57. Tjurin (Šlaicher), 59. Bucek (Lavrenov, Kynčl) . Rozhodčí:Valda – Toman, Janíček . Vyloučení:1:5 (2:10min ) . Využití:2:0 . V oslabení:0:1. Diváci:59 . Střely na branku:22:55 .

Diváci:    59

HC Draci Bílina (7) přivítali na svém ledě soupeře nás HC WIKOV Hronov (4). Máme nahráno o čtrnáct bodů více než soupeř. Jsme po špatném začátku soutěže nyní s vynikající formou, což potvrzujeme sedmi zápasy v řade bez porážky. Naposledy jsme si velmi důrazně vyšlápli na lídra skupiny Sever z Dvora Králového, jehož jsme deklasoval 10:4. HC Draci Bílina dokázali přerušit sérii devíti proher v řadě, když v dohrávce zdolali nedaleký Děčín 7:6 (brankou z poslední minuty). Následně získali bod po domácí porážce po prodloužení s Jabloncem. Další zápas v Děčíně byl odložen kvůli marodce domácího týmu, tudíž Bílina měla ve středu volno a mohla lépe nabrat síly na tento duel.

První třetina nabídla do první půli oboustranný hokej. A v druhé části třetiny jsme již odskočili oslabenému soupeři a vedli jsme pohodlným náskokem 0:3. Po trefách Degtěreva, Lavrenova a Nazarova.

Druhá třetina Hronov konstantně navyšuje své vedení. Zajímavostí je, že se do hry dostali všichni čtyři brankáři z obou týmů. Za Hronov postupně skóruje Šlaicher, Lavrenov, Tyurin a za Draky snižuje Mašek a Daniel. Draci využili nerozchytanosti druhého Hronovského gólmana Šefců a vstřelili první svoji branku. Ke druhému gólu se dostaly při poskytnuté výhodě za vyloučeného hráče Hronova. Takže po čtyřiceti minutách vedeme 2:6.

Ve třetí třetině jsme si vytvořili v Bílině střelnici a rychle vedli zápas ke konečnému výsledku, třetinu jsme vyhráli 2:7 a to góly Nazarova aTyurina, které padli hned na začátku třetí třetiny během 15 vteřin a definitivně zlomily vaz oslabenému soupeři a vyhnali druhého gólmana Kuchaře z brány. Další góly přidaly Matouš, Exner ve vlastním oslabení a ještě jednou Exner, Tyurin a Bucek. Za hosty upravili skóre Jungvirt a Uher. Utkání končí výsledkem 4:13.

Ve skvělých výkonech pokračujeme již osmým zápasem a tentokrát jsme si otevřeli střelnici v Bílině, kde jsme jednoznačně triumfovali 13:4 nad soupeřem, jenž hrál s oslabeným týmem marodkou.