1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 265 AND zobraz=1 Hronov sesadil Příbram z čela tabulky, vydolovali jsme zlatý bod. HC Baník Příbram – HC WIKOV Hronov 7 : 6 sn (1:3, 2:1, 3:2 – 0:0, 1:0)

Hronov sesadil Příbram z čela tabulky, vydolovali jsme zlatý bod. HC Baník Příbram – HC WIKOV Hronov 7 : 6 sn (1:3, 2:1, 3:2 – 0:0, 1:0)

Příbram před zápasem kralovala tabulce, také tipy sázkařů 99% - 0% - 1 % dávaly Hronovu jen jednoprocentní šanci na vítězství. Ale Hronov chtěl potvrdit stoupající formu a s Tichým v brance.

Hronov sesadil Příbram z čela tabulky, vydolovali jsme zlatý bod.

HC Baník Příbram – HC WIKOV Hronov 7 : 6 sn (1:3, 2:1, 3:2 – 0:0, 1:0)

Hronov šokoval domácí diváky hned v prvních minutách. Ve 4.min. Řezáč odebral domácím puk, našel mezi kruhy volného Babruseva a ten tahem k pravé tyči otevřel skóre – 0:1. Za dvacet sekund Lederer dobře forčekoval, získal puk, objel hostující klec a u zadní tyče našel Vaňkovského, který blízka doklepl – 0:2. A za minutu obrana Příbrami propadla v útočném pásmu, Trandin od mantinelu našel volného Murtazina a ten dělovkou k tyči dává na 0:3. Velký šok pro domácí, gólman Jiroušek utíká na střídačku, nahradil ho Šorf. Až v 11.min. dala gól i Příbram. Kafka v nájezdu našel mezírku mezi betony Tichého – 1:3. Hronov bleskově využil chyb příbramské obrany a favorita v první třetině dokonale zaskočil.

Ve 23.min. fauloval Barbusev a obdržel za hákování a následné nesportovní chování 2+2 min. Pět sekund před vypršením přesilovky po hezké kombinaci příbramského přesilovkového komanda dává zblízka Kafka na 2:3. V 27.min. Cink zazvonil jen o tyč hronovské svatyně. V 33.min. Hronov odskakuje opět na rozdíl dvou branek. Murtazin našel obloučkem našlápnutého Trandina, ten v nájezdu nastřelil jen Šorfa, ale dojíždějící Řezáč vrátil puk do sítě – 2:4. Jenže za pouhou minutu domácí Josefus zblízka nastřelil hronovského gólmana a číhající Kafka zkompletoval svůj hattrick – 3:4. Ale Hronov vysokého favorita dál trápil.

Ve 42.min. při přesilovce šel puk po ose Řezáč – Kopecký na Lederera, který se z úhlu trefil pod břevno – 3:5. Ale i Příbram za dvě minuty využívá přesilovku. Krejčí od modré střílel jen těsně vedle, puk se od zadního mantinelu odrazil před branku na hůl Koldy, který zblízka zasunul k druhé tyči – 4:5. Poté dostal dvojku zcela zbytečně za nesportovní chování Popitič a Kolda výhodu o jednoho muže opět využívá – 5:5. Pět minut před závěrečnou sirénou se zdálo, že enormní snaha hronovských přijde vniveč. Hronovský obránce na modré u mantinelu upadl a Josefus přes beka vystřelil k bližší tyči vedení – 6:5. Ale Hronov se nevzdával. Dvě minuty před koncem základní hrací doby střílel v náporu Vaňkovský z prostoru mezi kruhy, jeho střelu Šorf vyrazil, ale Popitič zblízka, ač tísněn hned třemi beky, srovnal na 6:6. Vzápětí hrál Hronov ještě přesilovku, dvě dobré střely Popitiče však cíl nenašly.

V prodloužení branka nepadla a šlo se na nájezdy. Hráči na obou stranách zkoušeli všechno možné, bekhendový i forhendový blafák, ruský blafák, Forsbergovu fintu, střely mezi betony, oba gólmani však byli skvělí. Až v 11.sérii(!) příbramský Bednařík naznačil dvakrát střelu, vytáhl Tichého a mezi betony lehoučkým bekhendem dal jediný a rozhodující gól – 7:6. Srovnat mohl ještě Popitič, gólmana si položil, ale jeho beton se mu přehodit nepodařilo.

Hronov velmi překvapil a dlouho sahal po všech bodech. Nakonec odjíždí s jedním, ale i to stačilo, aby tříbodový Tábor příbramské o bod na čele tabulky přeskočil.

V neděli hrajeme doma přeložený zápas s Benátkami n.J. Takže 17.12. od 17:00 hod čekáme opět plný dům. Přijďte nás podpořit v co nejhojnějším počtu!

Branky a nahrávky: 11. Kafka (Kolda), 25. Kafka (Krejčí), 35. Kafka (Josefus, Duchan), 44. Kolda (Krejčí, Josefus), 46. Kolda (Kafka, Josefus), 56. Josefus (Kafka, Jelínek), rozh. náj. L. Bednařík – 4. Babrusev (Řezáč, Trandin), 4. Vaňkovský (Lederer), 5. Murtazin (Trandin, Jass), 34. Řezáč (Murtazin, Trandin), 42. Lederer (Řezáč, Kopecký), 59. Popitič (Vaňkovský, Lederer)