1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 175 AND zobraz=1 HC Wikov Hronov - IHC Králové Písek 7:5 (4:1, 1:1, 2:3)

HC Wikov Hronov - IHC Králové Písek 7:5 (4:1, 1:1, 2:3)

Foto z utkání

ZDE

Branky a nahrávky: 5. Putz (Štrombach), 13. Exner (Amirov), 15. Putz (Štrombach), 18. Hovsepyan (Amirov, Subbotin), 23. Putz, 41. Exner (Amirov, Hovsepyan), 49. Exner, 54. Pouzar (Hrakholski, Radoš) – 17. Brož (Novotný, Hanus), 27. Chocholoušek (Cháb, Hanus), 50. Volf (Hanus, Radoš), 55. Hollar (Macháček, Radoš)

Vyloučení: 3 – 1, využití: 1:1, oslabení 1:0, 150 diváků

HC WIKOV Hronov: Tichý (Lequin) – Zachariáš, Voňka, Amirov, Exner (C), Salnikov, Pavelka, Křivohlávek, Veselý – Bačkovský, Polák, Štrombach – Putz, Hovsepjan (A), Przybyla – Kubeček, Kocián, Subbotin
Trenér: Vlastislav Vondřejc

IHC Králové Písek: Novák (21. Kříž) – Dvořák (C), Hanus, Kurfürst, Radoš, Pavlát, Turek – Hollar, Cháb, Volf (A) – Brož – Koupal, Březina (A), Chocholoušek – Novotný, Matiášek, Chracholskij – Pouzar, Matoušek.
Trenér: Tomáš Matušík

Rozhodčí: Trnka – Hofman, Figer

Co o nás napsal soupeř.

Šokující průběh první třetiny možná překvapil oba týmy. I když Písek začal aktivněji a zaměstnával Tichého v brance Hronova, byli to domácí, kdo jako první rozvlnil síť. Po sporné situaci kolem ponechané icingové situace se prosadil David Putz. Na 2:0 zvyšoval z dorážky Exner a na 3:0 zvyšoval druhou brankou v zápase Putz. Za Písek se o snížení postaral z dorážky Václav Brož, ale Hronov odpověděl v přesilové hře po teči Hovsepyana.

Druhá třetina nabídla podobný obrázek hry, jako ta úvodní. Svou šanci na cenné body v boji o záchranu po ní drželi spíš hráči Hronova, které potěšil ve 22. minutě domácí Putz. Brankáře Kříže, který po první třetině nahradil Nováka, Putz přivítal gólovou střelou z levého kruhu na zadní tyč. Králové se dočkali snížení ve 26. minutě po pohotové střele Pavla Chocholouška z pravého kruhu.

Králové na začátku třetí třetiny inkasovali z hokejky domácího Exnera a prakticky si tím zazdili šanci na body. I když ve druhé polovině periody dokázali Hronov přitlačit ke zdi, dali si vlastní gól v signalizované výhodě. Na konci zápasu už jim dotahování vysokého manka nevyšlo. Snižovali Jaroslav Pouzar, Lukáš Volf a Tomáš Hollar. Hronov vyhrál důležitý zápas 7:5 a snížil tak náskok na předposlední Jablonec na 7 bodů. V posledních kolech až příliš duelů soupeřů v tabulce nad námi končí dělbou bodů po výsledku v prodloužení či na nájezdy, kdy tým již zachráněný bere 1 bod a ohrožený sestupem, ač papírově o hodně slabší, 2 body.