1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 287 AND zobraz=1 HC Město Rychnov nad Kněžnou – HC WIKOV Hronov 1 : 17 (1:4, 0:9, 0:4)

HC Město Rychnov nad Kněžnou – HC WIKOV Hronov 1 : 17 (1:4, 0:9, 0:4)

Mladší žáci deklasovali celek Rychnova nad Kněžnou

V lize mladších žáků Královéhradeckého kraje zavítali naši mladí kluci do neútulné haly v Rychnově nad Kněžnou a na velice malém a úzkém kluzišti předvedli velice pěkný a bojovný výkon.

V první třetině, kdy domácí ještě stačili fyzicky jsme šli do tříbrankového vedení. Poté domácí kluci, doplněné starší dívkou již nestačili a góly do jejich sítě se jen sypaly. Hronov byl o třídu lepší, dobře kombinoval, slušně střílel a poctivě se vracel. Někteří hráči to trochu přeháněli v sólování, ale pohledných akcí před brankou domácích bylo také dost. Střelecky se zaskvěl Vojta Obst, velice spolehlivý výkon předvedl v brance Ondřej Pavlíček. V poslední třetině si dokonce někteří obránci mohli vyměnit posty z obrany do útoku, aby okusili i hokejový chlebíček z druhé strany.

Závěrečné počítání na ledě do sedmnácti bylo nekonečné, i když někteří měli málo a chtěli počítat až do dvaceti.

Branky: Obst 9, Kovář 2, Jirman 2, Nyklíček 2, Bittner 1, Vajsar 1

Vyloučení: 8 : 4 , využití : 1 : 4, oslabení: 0 : 2

Sestava Hronova: Pavlíček Ondřej-Horák Kryštof, Vajsar Eliáš, Novotný Josef, Jirman Matěj, Krejbych Filip, Řehák Martin, Nosek Matěj, Bašta Šimon, Vojtěch Tadeáš, Obst Vojta, Baudyš Šimon, Nyklíček Lukáš, Kovář Jakub, Bittner Simon

Trenéři: Vajsar a Bubák