1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 292 AND zobraz=1 HC Kobra Praha – HC WIKOV Hronov 3 : 5 (2:0, 1:3, 0:1)

HC Kobra Praha – HC WIKOV Hronov 3 : 5 (2:0, 1:3, 0:1)

Hronov zajížděl na led Kobry v Bráníku tentokráte s Malychinem v brance.

Hronovskou jízdu nezastavila ani jedovatá Kobra!

HC Kobra Praha – HC WIKOV Hronov3 : 5 (2:0, 1:3, 0:1)

Již ve 3.min. bránický Vlček najel po levé straně, náš obránce k němu měl daleko a tak měl střelec dost času ke střele na vzdálenější tyč – 1:0. V 8.min. hákoval Voňka, nejprve v oslabení Malychin vyrazil těžkou střelu Bříšky, ale pouhé dvě sekundy před koncem přesilovky domácí vyšachoval hronovskou čtveřici a Nagy z levého kruhu opět na vzdálenější tyč trefil podruhé – 2:0. V 12.min gólman Málek, který několik let hájil svatyni pražské prvoligové Slavie vyjel riskantně až k modré čáře, puk před dojíždějícím Veselým stačil na poslední chvíli odpálit. Vyloučení Wolfa jsme nezužitkovali, pár šancí na přesilovkový gól nestačilo.

Kobra byla v první třetině lepší, Hronov měl několik příležitostí až v závěru prvního dějství.

V 21.min. domácí lajdácky vyhazovali puk z vlastní třetiny, Lederer vybojoval puk, posunul na Ondruše a Popitič ze slotu „angličanem“ o tyč snížil na 2:1. Za tři minuty Hronov pokropený živou vodou srovnal. Veselý za brankou Kobry vybojoval puk, posunul před branku na zcela volného Murtazina a ten z voleje k levé tyči Málka překonal – 2:2. V 28.min. gólman Malychin nezvládl svoji širočinu a nechtěně vyhodil puk přes plexi. Dlouhý zámek Pražanů jsme díky dobrým zákrokům Malychina i celé obrany přežili. Uprostřed utkání měl rychle za sebou dvě velké šance bránický Vlček, Malychin ho však vždy vychytal. Pak Hronov přidal a byl aktivnější. Nejprve Veselý zahodil dobroušanci, ale v 36.min. si najel z levé strany Hájek a prudkou střelou k bližší tyči vymetl okno Málkovy svatyně – 2:3. Za necelé dvě minuty však Kobra, stále bojující o play off, srovnala. Přes celý vál projel Nagy a střelou k pravé tyči Malychinovy klece srovnal na 3:3. Zápětí mohl strhnout vedení na stranu Hronova Hájek, z těsné blízkosti však střílel jen do kožichu Málka.

V nástupu do třetí třetiny měl Hronov štěstí, Duda v pádu stačil vystřelit, puk se však od vzdálenější tyče dostal mimo brankoviště. Vzápětí Kobra, jmenovitě Kvasnička, dalekonosnou střelou zazvonil o tyč hronovské branky po druhé ! Pak přišel ale asi pětiminutový nápor Kobry, své šance nedala a tak Hronov na druhé straně udeřil. Rychlý kontr skončil skrumáží před Málkem, tam se nejrychleji zorientovalVeselý, který puk propasíroval za Málkova záda – 3:4. V 52.min. přebruslil rychlík Hynek Dudu, jeho nedůraznou střelu stačil Málek vyrazit. Za dvě minuty na druhé straně Malychin nejprve nezkrotil skákavý puk, ale dorážejícímu Kvasničkovi na dlouhou hůl puk vyrazil. Pražané nasadili k velkému tlaku. Malychin gólovku Šťastného vyrazil, další bomba stejného střelce jen zaduněla na brankářových betonech. V čase 58:12 se domácí vzali oddechový čas a odvolali brankáře a pokračovali v šesti. Puku se však zmocnil Lederer, přes celé kluziště však trefil jen tyčku. Pak ujel Hynek, před prázdnou klecí ho ale dva beci Kobry zablokovali. Čtrnáct sekund před koncem se z vlastní třetiny přes celý vál přece jen trefil Táborský a uzavřel na 3:5, což znamenalo překvapivé, ale zasloužené vítězství a nečekaný tříbodový příděl.

V tabulce jsme odskočili poslednímu Písku a daleko to nemáme ani na další vyšší příčky.

V sobotu zajíždíme na led Písku a doma hrajeme opět ve středu 21. února od 18 hodin, kdy přivítáme celek Kralupy nad Vltavou. Přijďte nás povzbudit !

Branky a nahrávky: 3. F. Vlček (Šťastný, T. Urban I), 10. Nagy (F. Vlček, T. Duda), 38. Nagy (F. Vlček, T. Urban I) – 21. Popitič (Lederer, Ondruš), 24. Murtazin (T. Veselý), 36. M. Hájek I (Beneš, D. Straka), 47. T. Veselý (Murtazin, T. Hynek), 60. Táborský (Kopecký)

Vyloučení: 1:2, využití: 1:0, oslabení: 0:0, 110 diváků

HC Kobra Praha: Málek (Ondrík) – J. Stejskal, Holý, Kulinic, Horáček, T. Duda, Wolf – Houška, Šťastný (C), Bříška (A) – Nagy, T. Urban I, F. VlčekPetrák, S. Tichý, M. KvasničkaMíšek, Matuška.
Trenér: Miloslav Šeba

HC WIKOV Hronov: Malychin (Pittr) – Ondruš, Táborský, Rubáček, Kopecký, M. Veselý, Voňka (A) – T. Veselý (C), Vaňkovský (A), PopitičMurtazin, Beneš, D. Straka – Lederer, M. Hájek I, T. Hynek.
Trenér: Vlastislav Vondřejc

Rozhodčí: Domský – Charvát, Brož

Hodnocení trenérů: Připravuje se.