1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 297 AND zobraz=1 HC Benátky n.J. – HC WIKOV Hronov 7 : 3 (1:2, 3:1, 3:0)

Nástup do utkání byl pro Hronov jak z říče snů. . Na Benátky jsme ani počtvrté v této sezóně nevyzráli, sezónu však musíme hodnotit kladně.

V posledním utkání sezóny jsme ani počtvrté na Benátky nevyzráli.

HC Benátky n.J. – HC WIKOV Hronov7 : 3 (1:2, 3:1, 3:0)

Již ve čtyřicáté sekundě Voňka od modré našel před brankou Beneše a ten doklepl do odkryté klece – 0:1. V 2.min. Lederer skvěle tečoval střelu, puk šel však jen do tyče branky Brázdila. V 3.min. Hronov uzamkl domácí v jejich třetině, vyraženou střelu Lederera dorazil do odkryté klece domácích Luštinec – 0:2. V 8.min. jsme měli v oslabení další gólovku, Benešovu dobrou střelu vyrazil Brázdil nad břevno. Po skončení přesilovky sehráli Benátky zámek, na konci kombinace byl Zumr,který pohodlně zasunul puk do odkryté branky – 1:2. V 11.min. i domácí orazítkovali tyč hronovské svatyně. V 15.min. Vaňkovský neproměnil nájezd, z protiútoku Pittrchytil gólovku Šafránkovi. V 19.min. ujel Murtazin, blafák však nedotáhl. Hronov byl v první třetině výrazně lepší a měl vést o více než jednu branku.

Druhá třetina začala pokračující přesilovkou Benátek. Signál na jeden dotek zakončil střelou do prázdné Zumr a využil tak přesilovku – 2:2. V 22.min. Brázdil vyrazil zázračně betonem puk z hole Popitiče, to byla stoprocentní gólovka ! V 22.min. Luštinec vypíchl puk Maškovi, odjel přes celý vál a střelou nad lapačku Brázdila posílá Hronov znovu do vedení – 2:3. V 32.min. ujel Murtazin, sólo ale opět neproměnil.Vzápětí byl Plíšek zcela sám před Brázdilem, ten však jeho střelu vytěsnil nad horní tyč. V 37.min. druhá pětka Benátek odebrala hronovským lehce puk v rozjíždějícím se útoku, Zumrovu střelu Pittr již měl, ale puk mu propadl za čáru – 3:3. Zumr tak zaznamenal hatrick. V poslední minutě prostřední třetiny Hozák za brankou zadovkou uvolnil Havlse a ten zavěsil pod břevnou – 4:3. I v této třetině byl Hronov lepší, velmi však chybějí Murtazinovy góly, střelci se v poslední části soutěže moc nedaří.

Ve 43.min. potřetí neuspěl v ložence Murtazin,opět neměl štěstí. A tak z protiútoku Benátky udeřily.Po hrubce hronovské obrany Hozák trefil okno – 5:3. V 50.min. hráli hosté přesilovku, největší šanci měl ale v oslabení Řepík, jeho nájezd Pittr kryl. Další přesilovku při vyloučení Plíška však Benátky již využily. Zkušený matador Šafránek zakončil kombinaci celé pětky pověstnou střelou zápěstím – 6:3. Za dvacet sekund otřesení hronovští obránci opět zratili puk při zakládání protiútoku, Řepík si dvakrát vyměnil puk s Hozákem a ten do odkryté klece uzavřel na konečných 7:3. V závěru ještě Pittr vychytal sólo Šafránka a utkání i celá sezóna pro Hronov skončily.

Na Benátky jsme ani napočtvrté v této sezóně nevyzráli, sezónu však musíme hodnotit kladně. Po špatném začátku soutěže jsme se s jistotou, dávno před koncem zachránili, kromě Řisut jsme pod sebe dostali ještě tým Písku a získali celkem 41 bodů za 14 vítězství a 26 porážek. I v příští sezóně tak mohou hronovští fanoušci chodit na druhou ligu!

Branky a nahrávky: 10. Zumr (Jankovský, Šafránek), 21. Zumr (Jankovský, Šafránek), 37. Zumr (Jankovský, Šafránek), 40. Havlas (Hozák, Řepík), 44. Hozák (Havlas), 53. Šafránek (Jankovský, Havlas), 53. Hozák (Řepík) – 1. Beneš (Voňka), 3. Luštinec (Lederer, Vaňkovský), 22. Luštinec

Vyloučení: 3:3, využití: 2:0, oslabení 0:0, 110 diváků

HC Benátky nad Jizerou: Brázdil (58. Keleši) – Antoš, Mašek, Knesl, Kliment, M. Němeček, Fišer, D. Novák II – Řepík, Havlas, HozákZumr, Šafránek, JankovskýMartínek, Vágner, L. Kučera – Vorel, Peca.
Trenér: Novák

HC WIKOV Hronov: Pittr (Malychin) – Hrbek, Kopecký, Ondruš, Voňka, M. Veselý – Beneš, M. Hájek I, T. Hynek – Lederer, Luštinec, MurtazinPopitič, Plíšek, VaňkovskýD. Straka, Voděracký, Řezáč.
Trenér: Vondřejc

Rozhodčí: Bernat – Hájková, Landsmann