1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 248 AND zobraz=1 Dvě třetiny naděje na body, závěr vyzněl pro Letce. HC Letci Letňany – HC WIKOV Hronov 7 :3

Dvě třetiny naděje na body, závěr vyzněl pro Letce. HC Letci Letňany – HC WIKOV Hronov 7 :3

Třetí část byla gólově nejplodnější, diváci se dočkali hned pěti branek. Letňany napřed odskočili už na rozdíl tří gólů, Hronov sice v přesilovce snížil a v závěru zkusil hru bez gólmana, ta se mu ale nepovedla, favorit power play využil k šesté trefě a v poslední minutě výsledek ještě kosmeticky upravil. Konečný stav může vypadat jednoznačně, ovšem připomeňme, že po dvou třetinách vedli Letci pouze 3:2.

Dvě třetiny naděje na body, závěr vyzněl pro Letce.

HC Letci Letňany – HC WIKOV Hronov 7 :3 (1:0, 2:2, 4:1)

Začátek střetnutí byl zcela vyrovnaný. V 9.min, ale fauloval hronovský Ondruš a Letci přesilovku za necelou minutu využívají. Turkovu střelu vyrazil gólman Pittr do strany a Poppel, který ještě loni hájil barvy Hronova lehce dorazil do odkryté klece – 1:0. Ve druhé polovině první třetiny měli hosté řadu šancí na srovnání, ale žádnou z dobrých příležitostí nevyužili. V poslední sekundě třetiny byl vyloučen letňanský Mrňa a hosté se těšili na přesilovku. Ale přišla velká sprcha. Po dvaceti sekundách oba hronovští beci na červené propadli a Arnošt se v nájezdu trefil přesně nad lapačku hronovského gólmana – 2:0. V závěru přesilovky měl velkou šanci Popitič, střílel, ale jen do gólmana. Pak Hronov přežil oslabení a chvilku po jeho skončení ujel Murtazin a prostřelil Němečka střelou mezi betony a snížil na 2:1.

V 25.minutě se hronovští již radovali z vyrovnávacího gólu, hlavní arbitr však viděl jen střelu do břevna, škoda, že jsme se nemohli podívat na video. V polovině střetnutí nechali hosté na mezikruží dlouho neobsazeného Korčáka a ten se z první trefil pod horní tyč – 3:1. V další přesilovce Letňan Hronov přežil i brejk domácích tři na jednoho a vzápětí udeřilo na druhé straně. Rubáček našel přesnou přihrávkou od zadního mantinelu hůl Popitiče a nejlepší hronovský střelec se trefil z první přímo pod břevno – 3:2. To bylo velmi nadějné ! Dvě třetiny se hrál naprosto vyrovnaný hokej, domácí se museli strachovat o body, Hronov naopak živil svoje naděje.

Ve 43.min. si však v přečíslení dva na jednoho připsali Letci čtvrtý gól. Poppel předložil puk Korčákovi, kterého hronovský bek marně stíhal a letňanský bek střelou po ledě pod beton přemísťujícího se gólmana zvýšil na 4:2. V 52. min. obránce domácích Niko nahodil puk nazdařbůh od modré, před Pittrem puk tečoval Sklenář do protipohybu gólmana do sítě – 5:2. Zdálo se být rozhodnuto. Hronov však bojoval. Přesilovku pět na tři ale nevyužil, ale po návratu letňanského hráče z trestné již přesilovku pět na čtyři zužitkoval. Hájek našel na bodu pro vhazování najetého Jasse a ten se golfákem krásně trefil a snížil na nadějných 5:3. Tři minuty před sirénou Hronov odvolal gólmana a zkouší hru šest na pět vabank. Puku se však zmocnil Korčák a od útočné modré, ač tísněn, trefil prázdnou branku – 6:3. V poslední minutě rezignující Hronov špatně střídal, volného křídla využil Poppel a střelou nad rameno Pittra k bližší tyči uzavřel na 7:3. Výsledek vypadá jednoznačně, ale po dvě třetiny jsme živili oprávněnou naději na body. Poppel utkání prakticky rozhodl, dal dvě branky a na dvě přihrál.

V sobotu 25.11. od 17 hodin hostíme poslední celek tabulky HC Řisuty.

V tomto utkání jde prakticky o šest bodů a budeme potřebovat Vaši podporu!

________________________________________

Branky a nahrávky: 9. Poppel (Š. Turek, Mrňa), 21. Arnošt, 31. Korčák (Poppel, L. Chalupa), 43. Korčák (Poppel, Sklenář), 52. Sklenář (Niko), 58. Korčák (Gurjevskij, Sklenář), 60. Poppel (Sklenář, Drtina) – 24. Murtazin (M. Hájek I), 38. Popitič (Rubáček, Táborský), 55. Jass (M. Hájek I, Murtazin)

Vyloučení: 4 : 4, Využití: 1 : 1, Oslabení: 1 : 0, 218 diváků

HC Letci Letňany: J. Němeček (Nečas) – Z. Fiala, Háva, D. Němeček, L. Chalupa (A), Niko, Drtina, Gurjevskij – Š. Turek, Arnošt (C), Mrňa – Theimer, Sklenář (A), Korčák – Poppel, Mácha, Uhlík – Poul, Labuzík, Jobánek – D. Straka.

Trenér: J. Nedvěd.

HC WIKOV Hronov: Pittr (Malychin) – Babrusev, Kopecký, Táborský (A), Hrbek, Ondruš, Rubáček, Jass (C), Voňka (A) – Murtazin, Lederer, Voděracký – M. Hájek I, Popitič, Kirillov.

Trenér: M. Táborský.

Rozhodčí: J. Bernat – M. Kettner, M. Motl