HC Dvůr Králové n.L.

David Marek, Jaroslav Brázdil – Jakub Muška, David Voňka, Lukáš Karlík, Jiří Matějíček, Martin Tondr, Martin Franc, Michal Petira, Martin Soukup, Tomáš Bláha, Jan Dvořák, Jan Ježek, Milan Valášek, Vojtěch Havlas, Lukáš Vácha, Jiří Půhoný, Jiří Bucek, Jakub Hoskovec, Jakub Luštinec, Jaroslav Moučka, Michal Procházka, Lukáš Vácha

HC Wikov Hronov

Vojtěch Nečas, Kryštof Ševců – Mário Kellner, Tomáš Kynčl, Matěj Suk, Jakub Heligr, Jakub Lelek, František Řehák, Šleicher, Samuel Duchan, Danil Lytuov, Václav Maršík, Dominik Matouš, Jakub Exner, Josef Teuber, Adam Kubeček, Matyáš Polej, René Mach, Jan Pavelka

Branky a nahrávky: 38. Procházka (Půhoný, Moučka), 42. Vácha (Moučka, Půhoný), 43. Muška (Ježek), 55. Franc (Procházka, Půhoný) – 29. Lyutov, 50. Polej (Matouš, Teuber), 60. Duchan (Maršík) Vyloučení: 2:4 Využití: 1:0

Diváci:    220

HC Wikov Hronov si zajel na druhý přípravný zápas na led letitého rivala HC Rodos Dvůr Králové.

Po první nerozhodné třetině (0:0), za Hronov ve druhé třetině otevřel skóre Danil Lytuov (0:1). Dvůr následně srovnal (1:1).

Na začátku poslední třetiny padly dva rychlé góly do naší sítě (3:1). Skóre poté snížil Matyáš Polej (3:2). Dvůr v závěru třetiny odskočil z přesilovky (4:2). Na konci zápasu Hronov zkusil hru bez gólmana. Podařilo se nám snížit (4:3) brankou Samuela Duchana. Víc již zápas nepřinesl.

Přestože Hronov odehrál teprve druhý zápas proti soupeři, těsný výsledek nám může být příslibem do dalších zápasů.

Ten další přátelský odehrajeme opět na domácím ledě a to 10.9. (pátek) od 18h proti Nové Pace.