1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 14 AND zobraz=1 Druhý přípravný zápas s Trutnovem nerozhodně v řádné hrací době

Druhý přípravný zápas s Trutnovem nerozhodně v řádné hrací době

Do druhé přípravy s Trutnovem naskočil Hronov poprvé na domácím ledě již téměř s kompletním kádrem a s velkou chutí odčinit vysokou porážku z Trutnova.

HC WIKOV HRONOV – HC BAK TRUTNOV 4:5 po SN (1:2, 1:0,2:2,0:0,0:1)

V 5.min. Matouš zpoza branky našel hůl Haška a ten střelou z první otevřel skóre – 1:0. Ve 12.min. při hře čtyři na čtyři projel zprava rychlík Půlpán a zavěsil – 1:1. Ve 13.min. zazvonil o tyč Ašenbrennerovi klece hronovský Naar. V poslední minutě první třetiny po vyloučení Petra v přesilovce vymetl okno branky Ševců Kastner a uzavřel třetinu na 1:2. Hrál se poměrně vyrovnaný hokej, hosté měli o pár šancí více.
V 25. min. při brejku tři na jednoho T.Pinkas zazdil loženku.V 36.min. však Naarovu střelu od modré zblízka dorazil pohotově Hašek a zaslouženě srovna l – 2:2. Přišel nápor Ochotníků. V 37.min. ujel Petr , tísněn z obou stran blafák neproměnil. V poslední minutě třetiny přišlo obrovské ostřelování branky Brázdila, který vystřídal Ševců, ten však všechny pokusy skvěle vykryl. Hronov byl v prostřední třetině lepší a také tento úsek hry zaslouženě vyhrál.
Ve 45.min. při brejku dva na jednoho hronovský Martinec střílel jen do trutnovského gólmana. O tři minuty později po závaru před brankou hostí Hašek střílel a Matouš nadvakrát střelou po ledě strhl vedení na stranu Hronova 3:2. V 51.min. T. Pinkas nádherně projel obranou a švihem vymetl okno trutnovské branky – 4:2. Trutnov přidal a snažil se srovnat. Půlpánův samostatný nájezd Novotný Novotný výborně polapil a zdálo se, že Hronov dokráčí k cennému vítězství. Čtyři minuty před sirénou však Ochotníci špatně střídali a v přesilovce Kastner po pouhých 15ti sekundách snížil na 4:3. Tlak sílil, domácí útočníci nestačili pokrývat střílející beky a tak Pohl mohl dojet až na kruhy a nechytatelnou dělovkou srovnal na 4:4. V 57.min. hrál Hronov dobrou přesilovku, gól však nedal a tak utkání skončilo v normální hrací době nerozhodně, což je pro Hronov velmi cenné a povzbudivé.
Z tréninkových důvodů se ještě hrálo pětiminutové prodloužení tři na tři, ve kterém Trutnov domácím téměř nepůjčil puk, ale branka nepadla.
V nájezdech pak rozhodl Semorád, když domácí překonali Ašenbrennera v šesti nájezdech jen jednou, hosté domácího gólmana pak dvakrát.
Na Trutnovu bylo vidět, že sehrál již daleko více přípravných utkání a výborně bruslil, Hronov však sehrál výborné utkání a pokud se vyvaruje zbytečných vyloučení (dvakrát za příliš mnoho hráčů na ledě !) může druholigovým soupeřům stačit.
Branky: Hašek 2, Matouš, Tomáš Pinkas – Kastner 2, Půlpán, Pohl, rozhodující nájezd Semorád.
Vyloučení: 11 : 9 + Kozák 10 min. využití 0:2, oslabení 0:0, 200 diváků s rouškami