1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 239 AND zobraz=1 Dobrý výkon v derby body nepřinesl

Dobrý výkon v derby body nepřinesl

Dobrý výkon v derby body nepřinesl.

HC Stadion Vrchlabí – HC WIKOV Hronov4 :2 (2:0, 0:2, 2:0)

Před skvělou návštěvou Hronov do krkonošského derby nastoupil ve zcela pozměněné sestavě. V úvodu nevyužil přesilovku, a tak v 5.min. Vrchlabí otvírá skóre. Chrtek od modré vystřelil, Pittr vyrazil před sebe a Kastner vrátil puk do sítě – 1:0. V 15.min. Kastner navázal na sebe oba obránce Hronova, uvolnil Bláhu, který blafákem zvyšuje na 2:0. V 17.min. mohli hosté snížit, Popitič v obrovské šanci střílel, ale jen do náruče Červinky.

Ve 24.min. měl na hokejce snížení opět agilní Popitič, ale jeho gólová střela byla sražena těsně vedle tyče. V 25. se to ale již povedlo. Hronov zamkl Vrchlabí v jeho třetině a po pěkné kombinaci celé pětky našel Vrtek volného Lederera, který doklepl do sítě – 2:1. Uprostřed zápasu Pittr zlikvidoval dvě velké šance domácích a tak zákonitě uhodilo na druhé straně. V 35.min. Murtazin zpoza branky nahodil kotouč před branku a Vrtek si položil gólmana a srovnal na 2:2.

Hned v první minutě třetí třetiny potkalo Vrchlabí velké štěstí. Urbanova střela z dálky šla daleko vedle klece, ale odrazila se od plexiskla zadního mantinelu k zcela volnému Bláhovi. Ten měl před odkrytou brankou fůru času doklepnout a znovu strhnout vedení na stranu domácích – 3:2 . V 52.min. měl na holi třetí loženku Popitič, ale Červenka ho opět skvěle vychytal. Pak hrálo Vrchlabí i krátkou přesilovku pět na tři, Hronov dvojnásobné oslabení ještě ubránil, ale ve čtyřech však již ne. Krsek přihrál Bláhovi, ten ještě pozici vylepšil nahrávkou na Tatara, který doklepl z brankoviště do sítě – 4:2. V 52.min jen fantastický zákrok vrchlabského gólmana zabránil střele Murtazina v cestě do sítě. V poslední minutě trenér Táborský obligátně odvolal brankáře. Hronovu ale nebylo opravdu nic přáno.

Utkání bylo zcela vyrovnané, Hronov dlouho sahal po bodech, ale neměl ve vyložených šancích pověstné štěstí. Noví hráči jsou ale příslibem do dalších bojů.

Branky a nahrávky: 5. Kastner (Chrtek, T. Bláha), 14. T. Bláha (Kastner), 41. T. Bláha (P. Urban), 54. Tatar (T. Bláha, Krsek) – 25. Lederer (Vrtek, Táborský), 35. Vrtek (Murtazin)

Vyloučení: 3 : 6, využití 1 : 0, 722 diváků

HC Stadion Vrchlabí: Červinka (Vacek) – Abraham, D. Sýkora, Hladík, Bendík (A), Kynčl, Kerekanič, PeričkaChrtek, Kastner, T. Bláha (A) – Tatar, P. Urban (C), MoníkJirků, Kozák, Cerman – Krsek, Šlaicher, D. Chalupa.
Trenér: David Chalupa

HC WIKOV Hronov: Pittr (Kubeček) – Táborský (A), Jass (C), Babrusev, Voňka (A), Cestr, Pavelka, Kopecký – Murtazin, Šedivý, VrtekPopitič, M. Hájek I, KirillovVaňkovský, Matouš, Lederer.
Trenér: Martin Táborský

Rozhodčí: Veinfurter – Hájková, Jiruška