1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 168 AND zobraz=1 Dobrý výkon na body nestačil

Dobrý výkon na body nestačil

K prvnímu utkání nadstavbové části v boji o záchranu nastoupil Hronov hned se sedmi novými hráči a s novým, již třetím trenérem Pavelkou.

Vyloučení Amirova jsme se štěstím ubránili, ale v 5. min. přišla ztráta puku v obranné třetině u mantinelu a zapomenutý, zcela volný Sýkora zcela sám před Tichým měl lehkou práci – 1:0. Ve vyrovnané třetině jsme měli několik šancí ke srovnání, Pánek Řisuty však podržel.

V 28. min. jsme zahodili hned dvě brankové střely, Janeček na útočné modré dostal dlouhý pas mezi až příliš rozestoupené beky a střelou na vyrážečku zvyšuje na 2:0. V polovině utkání v nájezdu 3 na 2 Rendl, ač dobře pokrytý, stačil puk dotlačit za záda Tichého – 3:0.

V 36. min. uzamkli hronovští soupeře v obranném pásmu, domácí gólman zlikvidoval několik střel, ale na poslední z hole Milana Veselého vleže již nedosáhl – 3:1. Poté jsme měli dvě přesilovky za sebou, kontaktní gól však nepadl.

Ve 47. min. nechali hostující obránci za brankou volného Routa až příliš dlouho, ten měl spoustu času a našel před brankou hůl Bílka, který se trefil počtvrté – 4:1. Pak hráli domácí prakticky v celku osm dlouhých minut přesilovku, Hronov se ubránil, ale uplynulo mnoho času, kdy ještě mohlo dojít k dramatizaci utkání. V 56. min. se podél mantinelu protáhl Hovsepjan, našel na mezikruží volného Dundu a ten se střelou zápěstím trefil k pravé tyči. V závěru jsme měli ještě přesilovku 5 na 4 a později i 4 na 3, na zkorigování skóre ale bylo málo času.

Hronov nesehrál špatný zápas, nová sestava je příslibem do dalších bojů.

Branky a nahrávky: 5. Sýkora (Rendla, Janda), 28. Janeček (Malovický, Chamrád), 33. Rendla (Sýkora, Potěchin), 47. Bílek (Routa) – 36. Veselý (Dunda), 56. Dunda (Hovsepjan, Salnikov)

Vyloučení: 4 – 8, bez využití, 115 diváků

HC Řisuty: Pánek (Šubrt) – Janda, Zich, Potěchin, Řepka, Malovický, Pokorný – Janeček, Křepelka, Pejchal, Výrut, Bílek (C), Chamrád, Sýkora, Routa, Okegawa, Rendla
Trenér: Pavel Křepelka

HC WIKOV Hronov: Tichý (Gaziov) – Voňka, Salnikov, Amirov, Pavelka, Exner (C), Veselý – Poppel (A), Štrombach, Kocián, Kubeček, Achmeťanov, Subbotin, Dunda, Hovsepjan (A), Bon, Putz, Vencl
Trenér: Jan Pavelka

Rozhodčí: Hlinka – Jiruška, Figer