1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 145 AND zobraz=1 Další velká porážka Hronova doma.

Další velká porážka Hronova doma.

Soupeři z protilehlých pólů tabulky, Hronov v brance se Ševců a poprvé s juniorem Polejem v základu.

V 9. min. jdou hosté do vedení, vyražený puk vrátil z úhlu do sítě Vlček – 0:1. V 10. min. Bárta objel hronovskou klec a naprosto nekrytý Zíb zblízka propasíroval puk za záda Ševců. – 0:2. V 11. min. po střele od modré se puk dostává na hůl Vlčka a ten se z prostoru mezi kruhy nemýlí – 0:3. Během tří minut bylo prakticky po zápase. V poslední minutě třetiny Vlček opět v naprostém klidu nikým neatakován objel branku, předložil Danšičinovia ten uklidil puk do prázdné – 0:4.

Ve 24. min. Vlček lehce přespurtoval obránce, jeho blafák ještě gólman vyrazil, ale na dorážku Matušíka již nedosáhl – 0:5. V 25. min. sehrál Hronov dobře zámek, Puzt dělovkou od modré prostřelil Dvořáka – 1:5. Za minutu však Kohouti pokračují v kanonádě. Domácí bránící útočníci opět nedůrazně nechali na modré táborské v poklidu kombinovat a Vala našel skulinku u levé tyče hronovské branky – 1:6. V 29. min. Vala zatáhl puk do pásma, zpětnou přihrávkou našel neobsazeného Hajiče a ten střelou po ledě dává na 1:7. V polovině utkání Putz v útočném pásmu našel Bondara ten prostřelil gólmana – 2:7. V poslední minutě druhé třetiny přišly další dvě rychlé pohromy pro velmi špatně bránící Hronov. Nejprve Severa nadvakrát zametl puk za záda hronovského gólmana – 2:8 a pouhou sekundu před koncem třetiny Dančišin do prázdné doráží puk, který se vykutálel z lapačky klečícího Tichého – 2:9.

Poslední třetina byla již na góly skoupější. Hosté ubrali, přesto ve 44. min. Chocholoušek objellehce beka a nájezd proměnil – 2:10. V 57. min. Štrombach pěkně uvolnil Putze a ten střelou zápěstím přes beka uzavírá na konečných 3:10.

Branky a nahrávky: 25. Putz (Veselý), 31. Bondar (Putz, Veselý), 57. Putz (Štrombach) – 9. Vlček (Matušík, Černý), 10. Zíb (Bárta), 11. Vlček (Dančišin, Dvořák), 20. Dančišin (Vlček, Plášil), 24. Matušík (Vlček, Černý), 26. Vala (Vlček), 29. Hajič (Vala, Matušík), 40. Severa (Plášil, Chocholoušek), 40. Dančišin (Vlček, Matušík), 44. Chocholoušek (Zayml, Vlček)

Vyloučení: 5 – 4, bez využití

HC WIKOV Hronov: Ševců (Tichý) – Pavelka "A", Kozlov, Mikulec, Salnikov, Exner "C", Amirov – Hašlar "A", Petrásek, Polej, Akhmetianov, Bořuta, Veselý, Putz, Subbotin, Yailov, Bondar, Štrombach.
Trenér: Jan Pavelka

Hockey Club Tábor: T. Dvořák (Gába) – Černý "C", Vala, Hubata, A. Dvořák, Hajič, Plášil – Dančišin, Zayml, Milfait, Bárta, Matušík "A", Chocholoušek, Duda, Šulek, Severa, Zíb "A", Vlček.
Trenér: Radek Bělohlav

Rozhodčí: Veinfurter – Všetečka, Jiruška.