1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 229 AND zobraz=1 Další porážka na domácím ledě

Další porážka na domácím ledě

HC WIKOV Hronov – HC Baník Příbram 1 : 5 (0:1,0:2,1:2)

V dalším domácím střetnutí bez se hrál v první třetině vyrovnaný hokej, ale dvě minuty před sirénou sehrál Hronov opět špatně přesilovku, Bednařík lehce obešel obránce a z dorážky otevřel skóre -0:1.

Góly ve druhé třetině přišly opět v závěru třetiny. V 38. min. Kolda protáhl celý vál, vylákal Tichého z branky a předložil Hasmanovi, který doklepával do odkryté klece – 0:2. V poslední minutě druhé třetiny po školáckých chybách obrany Kolda nadvakrát zvyšuje na 0:3.

V 52. min. dostal hostující Bednařík přesnou nahrávku zpoza branky a z první zavěsil – 0:4. Vzápětí Przybyla našel v nájezdu dva na jednoho hůl volného Murtazina, který z voleje snížil na 1:4. V závěru hrál Hronov přesilovku a ještě odvolal gólmana, ale ze sevření ujel Kolda a do opuštěné branky uzavíra na 1:5.

Branky a nahrávky: 53. Murtazin (Przybyla) – 18. Bednařík (Jelínek), 38. Hasman (Kolda, Havlín), 40. Kolda (Hasman, Bednařík), 52. Bednařík (Krejčí, Hasman), 58. Kolda (Hasman)

Vyloučení : 4:3, využití: 0:0, oslabení: 0:2, 233 diváků

HC WIKOV Hronov: J. Tichý (Malychin) – Kopecký, Voňka (C), Vermeulen, Rubáček, Babrusev, OndrušŠtrombach (A), Vaňkovský (A), PopitičVoděracký, Przybyla, ŘezáčMurtazin, Bačkovský, Kocián – Lederer, Hájek.
Trenér: Martin Táborský.

HC Baník Příbram: Jiroušek (Šorf) – Havelka, Saňa (A), Havlín, Jelínek (A), Rajgl, Krejčí, PatzeltBečvář, Kolda, PětníkHasman, Mařík, Gengel (C) – Pinkas, Bednařík, Furch.
Trenér: Radek Bělohlav.

Rozhodčí: Zeliska – Žídek, Hájková.