1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 137 AND zobraz=1 Další domácí porážka a zasloužená

Další domácí porážka a zasloužená

Hronov opět se změnou na brankářském postu s touhou po prvních domácích bodech, hosté s řadou bývalých hráčů Karlovy Vary a Sokolova.

Ve 3. min. loženku hostujícího Trapla novic v brance Hronova Žalčík vyrazil. V 5. min. zbytečná ztráta puku v obrané třetině Hronova, Rozhon z pozice na vrcholu kruhů nekompromisně od břevna do sítě otvírá skóre – 0:1. V 11. min. střela Krutiny prošla Žalčíkovi mezi betony, naštěstí zamířila poté těsně ven. Za moment nato ujel hronovský Hašlar, zcela sám, nikým neobtěžován střílel jen do gólmana. A o pár sekund nato opět nedáš – dostaneš, Čejka našel zapomenutého Vašíčka, pro kterého nebyl problém trefit zcela odkrytou část hronovské klece – 0:2. Ve 12. min. přišel velký nápor Chebu, dvě těžké střely Trapla Žalčík skvěle kryl. Ve 13. min. hrál Hronov přesilovku, ale velice špatně, vůbec neohrozil branku hostí.Stejně se vedlo hronovským při další přesilovce při vyloučení Feča. Dvě minuty před sirénou šli dva Hronováci na jediného beka, Štrombachova střela našla jen vyrážečku gólmana Kašpara. Hned z protiútoku střílel třetí branku Trapl, když ho na druhé modré nechala hronovská obrana zcela zapomenutého – 0:3. Tři sekundy před dělící sirénou domácí Štrombach gólmana již překonal, puk se ale zastavil jen o tyč. Hosté lépe kombinovali, což na sólující Hronov bohatě stačilo.

Do druhé třetiny se do domácí branky postavil Andrasík a chytal výborně. Pokryl řadu šancí Chebu v pětiminutovém náporu, kdy domácí k puku ani nečuchli. V 26. min. Stejskal lehoučce vyškolil domácího beka, objel branku a zezadu zasunul – 0:4. Poté série vyloučení na obou stranách zůstala nepotrestána. V 32. min. v ložence Bondarovi sklouzl puk před zcela odkrytou klecí. Poté fauloval Kotyza, loženku hostí při hře čtyři na tři Andrasík bravurně kryl. V 37. min. Veselý pěkně obešel chebského obránce, tvrdě vystřelil, aledobře chytající Kašpar s klidem vyrazil. I v této třetině byl Cheb bruslařsky i kombinačně lepší a v poklidu kontroloval vývoj střetnutí.

Další přesilovku v nástupu do třetí třetiny Hronov opět trestuhodně promrhal, poté nenápadná střela Bondara cinkla o pravou tyč, gól to však opět nebyl. Při vyloučení chebského Vašíčka měl gólovku Veselý, gólman kryl. Další přesilovka při vyloučení Stejskala, byla opět tragická, puk se nepodařilo ani dostat do třetiny hostí. Jak se využívá přesilovka ukázali hosté v 52. min. při trestu Hašlara, po 18 sekundách se odrazil puk od zadního mantinelu a volný Pohanka nemohl zívající prázdnou branku netrefit - 0:5. Nedá se říci, že by Hronov nebojoval, hrál však typický juniorský hokej, každý byl všude a nikde, bez kloudné přihrávky a každý hrál jen na sebe, naprosto bez kombinace. Poté přišly tři velké bitky mezi ruskými protihráči oceněné šesti tresty 5 + OK. V poslední minutě se zblízka letos poprvé na domácím ledě trefil Hašlar a zaznamenal čestný gól na 1:5. Hosté zvítězili naprosto zaslouženě, byli daleko zkušenější v zakončení, Hronov sice bojoval, ale bude muset něco změnit, na gól se mančaft strašně nadře, chybí zkušenější hráč, který by hru usměrnil.

Branky a nahrávky: 60. Hašlar (Bondar) – 6. Rozhon (Strýček), 11. Vašíček (Čejka), 19. Trapl (Pohanka, Parshakov), 25. Stejskal (Čejka, Vašíček), 53. Pohanka (Fečo, Čejka)

Vyloučení: 4 + Amirov 5 + OK + Hovsepjan 5 + OK + Heligr 5 + OK + Jailov 5 + OK – 7 + Jakchano 5 + OK, Strýček 5 + OK + Troška 5 + OK. Využití: 0 : 1.

HC WIKOV Hronov: Žalčík (Andrisík) – Pavelka "A", Kotyza, Mikulec, Heligr, Exner "C", Amirov – Kindyshev, Akhmetianov, Hašlar, Bondar, Hovsepyan "A", Bořuta, Veselý, Yailov, Sobchenko, Štrombach.
Trenér: Sergej Šošnikov

HC Stadion Cheb: Kašpar (Tichon) – Kořán, Iakhanov, Stejskal, Shikut, Strýček "C", Pohanka – Rozhon, Konášek, Trapl, Troška, Čejka "A", Fečo, Šťastný, Krutina, Parshakov, Vašíček.
Trenér: Petr Nekvinda

Rozhodčí: Maršálek – Rychlý, Gančarčík.