1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 266 AND zobraz=1 Benátské zrcadlo jsme nerozbili. HC WIKOV Hronov - HC Benátky nad Jizerou 2 : 5 (1:2, 0:2, 1:1)

Benátské zrcadlo jsme nerozbili. HC WIKOV Hronov - HC Benátky nad Jizerou 2 : 5 (1:2, 0:2, 1:1)

Benátky jsou nyní na osmém místě před Kobrou a bojují o první osmičku. My jsme zvládli výborně včerejší utkání v Příbrami a hrajeme prakticky ve stejném složení. Jsme nyní na předposledním místě se 17 body, ale už jsme se dotáhli na Krále z Písku.

Únava z předchozího boje v Příbrami se projevila, na Benátky jsme nestačili.

HC WIKOV Hronov – HC Benátky nad Jizerou 2 : 5 (1:2, 0:2, 1:1)

Do dalšího domácího mače jsme nastupovali necelých 24 hodin po heroickém boji v Příbrami. A ukázalo se, že přeložení zápasu na tento termín nebyl vůbec dobrý nápad.

Hronov zahájil náporem, v 5.min. gólovou dorážku Murtazina Brázdil vykopl. V 8.min. při vyloučení hronovského Vaňkovského hosté přesilovku využívají těsně před vypršením, Šafránek zblízka otvírá skóre – 0:1. V 15.min Hájek vyhrál čistě buly ve třetině Benátek, na puk si najel Straka a nechytatelnou bombou vymetl okno nad lapačkou Brázdila 1:1. V 18.min. hrál Hronov přesilovku a všichni čekali vedoucí gól, Přesilovku jsme ale sehráli tragicky, naopak ze sevření odjeli hned tři hostující hráči a ze zmatku před Pittrem vydoloval puk Dvořák a zblízka zasunul – 1:2. V pokračující přesilovce Murtazin z úhlu nedokázal trefit mezeru mezi tyčí a betonem Brázdila.

Vyloučení Voděrackého jsme v pohodě přežili, ale v 27.min. nás Benátky zavřeli v naší třetině, Havlasovo nahození Pittr ještě stačil vyrazit, ale hronovští beci si nedokázali před brankářem udělat pořádek a Hozák zblízka měl snadnou úlohu – 1:3. V 28.min. měl Hronov další přesilovku při vyloučení Zumra. Tu však hrál opět hrůzostrašně, vůbec jsme se nedostali do útočné třetiny, naopak po skončení početní výhody naskočil na led vyloučený Zumr a v nájezdu byl faulován. Nařízené trestné střílení naštěstí Pittr Hozákovi s jistotou kryl. Hráli jsme špatně, nestačili hostům v rychlosti, všude jsme byli o krok pozdě. Navíc jsme hráli velmi sobecky, nikdo nedokázal dobře přihrát a všechny situace se řešily až příliš individuálně. Příkladem byla 34.minuta, kdy jsme postupovali dva na jednoho, Murtazin místo aby přihrál lépe najetému spoluhráči, střílel z úhlu jen do výstroje gólmana. A tak v 37.minutě hosté předvedli jak se přečíslení řeší. V nájezdu tři na jednoho Hruška na podruhé překonává zoufalého Pittra, kterému dlouho nepomohl žádný ze spoluhráčů – 1:4.

V začátku třetí třetiny, po bouři v kabině, začal Hronov přece jen s větším pohybem a hned byl výkon přijatelnější. Ve 47.min za brankou hostí přehrál Straka protihráče, přesnou přihrávkou našel mezi kruhy Murtazina, který prostřelil Brázdila- 2:4. To bylo nadějné ! V 52.min. hrál Hronov v šesti, oslabení jsme bez problémů přežili. V 54.min. Lederer promáchl před prázdnou brankou, vzápětí byl vyloučen hostující Hruška, trenér Táborský odvolal gólmana a hrálo se šest na čtyři. Na Lederera zívala úplně prázdná branka, ten však v přemíře snahy klopýtl a puk dobře netrefil. V 57.min. jsme znovu odvolali brankáře, ale Hruška, který se vrátil z lavice hanby našel Jankovského, který pohodlně do prázdné opuštěné klece uzavírá na 2:5.

Výkon Hronova byl docela zklamáním, ale na domácích hráčích byla vidět velká únava, zcela chyběla jiskra a Benátky dosáhly jistého a zaslouženého vítězství.

Ve středu 27.12.2024 sehrajeme na domácím ledě poslední letošní utkání, od 18 ti hodin přivítáme celek Kobra Praha. Přijďte si mezi svátky zafandit a naše kluky hlasitě podpořit. Potřebujeme to!

Branky a nahrávky: 14. D. Straka (M. Hájek I), 47. Murtazin (D. Straka, Trandin) – 9. Šafránek (Hozák, Lytvynov), 19. J. Dvořák (Antoš, Zumr), 27. Hozák (Havlas, Lytvynov), 38. J. Hruška (Hozák, Antoš), 57. Jankovský (J. Hruška)

Vyloučení: 4:3, využití: 0:1, v oslabení: 0:1,

Diváků: 143

HC WIKOV Hronov: Pittr (J. Tichý) – Babrusev, Rubáček, Kopecký, Ondruš, Jass (C), Voňka (A) – Murtazin, Trandin, D. Straka – Lederer, Voděracký, M. Hájek I – Popitič, Řezáč, Vaňkovský.

Trenér: Martin Táborský

HC Benátky nad Jizerou: Brázdil (Hradiský) – Klodner, Kliment, Antoš, Lytvynov, M. Němeček – J. Dvořák, J. Hruška, Vágner – Hozák (A), Havlas (A), L. Kučera – Jankovský, Šafránek (C), Zumr.

Trenér: Martin Novák

Rozhodčí: Zeliska – Hradil, Tuháček.

A-team Hc Wikov HRONOV a vedení oddílů Vám děkuje za dosavadní přízeň a přeje Vám krásné a radostné prožití svátků vánočních. Hned po svátcích 27.12.2023 se na Vás těšíme, kdy doma přivítáme Kobru PRAHA.