1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 235 AND zobraz=1 Ani zlepšený výkon na body nestačil

Ani zlepšený výkon na body nestačil

Hronov sužují zranění a nemocní a tak nastoupil jen s minimem hráčů, v obraně jen na dvě dvojice.

Hosté nastoupili sebevědomě, v 5. min. Malychin Nezbedův blafák vystihl. V 9.min. hrál Hronov přesilovku, pěknou střelu Murtazina hostující Lavinger také vystihl. Hrál se rychlý hokej nahoru, dolů. Skóre otevřel hronovský Lederer v 12. min. střelou z první z křídla a po ledě – 1:0. V závěru drtivý nápor hostí skvělý Malychin několikrát vyřešil výbornými zákroky. Hronov poprvé vyhrál první třetinu.

V 21. min. domácí gólman vykryl Brožovu loženku, ale o minutu Zedek z úhlu svižnou ranou Malychina již překonal – 1:1. Vzápětí si na hronovském strážci svatyně vylámal ve vyložené šanci i Řezáč. Pak však měli Wikováci dvě velikánské šance na gól. Lederer z první pálil jen do gólmana, vzápětí stejný hráč trefil z úhlu jen tyč. Nedáš-dostaneš- na druhé straně D. Tůma z brankoviště šťastně dorazil křížný centr – 1:2.V 32. min. měl největší šanci večera Štrombach, ujel všem, zakončil však jen do betonu hostujícího gólmana. Vysokou hůl Řezáče hosté v přesilovce potrestali, D. Tůma se trefil od modré – 1:3. Vyloučení Babruševa jsme však díky dobré obraně na konci druhé třetiny přežili.

Ve 45. min. šel ven za nesportovní chování opět Barbušev, i toto oslabení jsme ubránili více než dobře. V těchto fázích se hrál vyrovnaný hokej, na obou stranách přicházely šance, rozdíl však byl v produktivitě. V 53.min. dostal dlouhý pas na útočnou modrou zkušený Nezbeda a trefil okno – 1:4. V 57.min. si Brož najel mezi kruhy a střelou zápěstím k tyči zvýšil na 1:5. Hronov mohl několikrát korigovat, ale nedal ani šanci, kdy úplně tři osamocení domácí postupovali na gólmana, Murtazin ale Lavingera nevymíchal.

Polovinu zápasu jsme živili naději na body, Děčín měl více šancí, ale Malychin se bleskově přemísťoval a hodně gólovek vychytal. Hronov nemá střelce, který by i ty nejvyloženější šance proměnil.

Další foto z utkání ZDE

V sobotu 4.11. od 17 hodin hostíme celek z dalekého Chebu.

Branky a nahrávky: 13. Lederer (Voňka) – 22. Zedek (Parshakov, O. Sýkora), 27. D. Tůma (Faigl), 34. D. Tůma (Faigl, Vl. Brož), 53. Nezbeda (Faigl, Vl. Brož), 57. Vl. Brož (Faigl, D. Tůma)

Vyloučení: 3 – 2, využití: 0 : 1, oslabení: 0 : 0, 120 diváků

HC WIKOV Hronov: Malychin (Škorpík) – Kopecký, Babrusev, Ondruš, Voňka (C) – Vaňkovský (A), M. Hájek I, VoděrackýŠtrombach (A), Řezáč, PopitičMurtazin, Przybyla, Lederer.
Trenér: Václav Mertlík

HC Děčín: Lavinger (M. Petrásek) – Vl. Brož (A), Bartoň, Jebavý, Zedek, A. Starý, KaltenböckD. Tůma (A), Nezbeda, Faigl (C) – O. Sýkora, Jursa, ParshakovSmola, D. Černý, Macek – Nowák, Hruška.
Trenér: David Švagrovský

Rozhodčí: Battěk – Kučera, Motl