BK Nová Paka

30-Vacek Denis, 96Malyshev Ivan_ 86-ŠípekLukáš, 26-Hrudný Kryštof, 9-Leder Kryštof, 16-Serov Vladimír, 11-Jonáš Adam, 42-Filip Maxmilián, 90-Komarov Artem_ 6-Suvorov Alexandr, 19-Nezbeda Tomáš, 24-Kerekanič Jan, 61-Petrov Oleg, 27-Parshakov Nikolaj, 21-Malík David, 12-Hnik František, 66-Netušil Robin, 7-Pushkov Artem, 76-Krsek Filip, 10-Klíma Rudolf, 88-Forester Petr Trenér: Fedulov

HC Wikov Hronov

1-Nečas Vojtěch, 50-Šveců Kryštof_26-Heligr Jakub, 71-Degterev Viacheslav, 24-Kynčl Jakub, 33-Sýkora Jakub, 77-Exner Jakub, 15-Romanov Mikhail_ 44-Lavrenov Konstatin, 18-Moník Filip, 98-Matouš Dominik, 17-Nazarov Ivan, 21-Kloz Matěj, 20-Štědrý Jan, 10-Teuber Josef, 25-Tyurin Konstantin, 11-Šlaicher Radim, 86-Duchan Samuel, 12-Kozák Martin, 82-Kučera Lukáš, Trenér: Táborský

Branky a nahrávky:4. Parshakov (Netušil, Nezbeda), 52. Šípek (Netušil) – 3. Lavrenov (Degterev, Tyurin), 4. Kozák (Moník), 26. Exner (Sýkora), 55. Moník (Exner), 55. Lavrenov (Duchan . Rozhodčí:Jakub Zeliska, Martin Kettner, František Štěpánek . Vyloučení:9:7 (18:14 min) . Využití:1:1 . V oslabení:0:0 . Diváci:291 . Střely na branku:33:38 . Průběh utkání: .

Diváci:    291

Hronov po dvou vítězných zápasech čeká série tří venkovních zápasů. První odehraje v Nové Pace. Zdejší tým odehrál velmi vyrovnaný zápas s lídrem tabulky Letňanami kde prohrál v závěru o gól. Bude se očekávat boj o střed tabulky dvou rivalů z hradeckého kraje.

Utkání začalo ve svižném tempu z obou stran.Hronov se, ale poměrně brzo ujímá vedení, kdy ve 2:07 střílí gólLAVRENOV po asistenci Degtereva a Tyurina, stav 0:1. Hned ale po krátké době Hronov nabízí domácím šanci přesilové hry. Kdy je v 2:40, je autor úvodního gólu Lavrenov , potrestán 2 minutami za podrážení. Nová Paka během dvaceti čtyř vteřin využívá nabídnutou přesilovku a v čase 03:04 střílí branku, stav -1:1. Autorem branky je PARSHAKOV, Asistence: Komarov a Nezbeda. Hronov se z toho rychle oklepává a začíná znova útočit. To se mu daří, ve 3:34 KOZÁK za asistence Moníka Filipa opět posílá Hronov do vedení – 1:2. Hra je herně vyrovnaná. Ve 14:17 poskytuje Nová Paka výhodu Hronovu, vyloučen Parshakov – 2 min. podrážení. Hronov přesilovku nevyuživá. První třetina graduje a na ledě se přiostřuje, v 17:09 vyloučení na obou stranách Nová Paka Parshakov – 2 min. za Hronov Nazarrov – 2 min. oba za hrubost. Týmy se na závěr třetiny vrací ke hře v plném počtu. To však trvá jen chvíli a v 19:24 je vyloučen hráč Nové Paky za příliš mnoho hráčů na lede Netušil – 2 min. Třetina končí bez změny skóre 1:2.

Druhá třetina začala přesilovku Hronova, ten však nabídnutou šanci na zvýšení nevyužívá a v 21:24 se hra vrací do boje pět proti pěti.Ve 25:29 jde Nová Paka opět do oslabení Hroudný – 2 min. hákování.Hronov se s přesilovkou moc nemaže a po necelých 20 vteřinách ji využívá. Ve 25:37 zvyšuje EXNER za asistence Sýkory stav 1:3. Po krátké době Hronov nabízí výhodu Pace, ve 26:46 vyloučení Kučera -2 min., podrážení. Paka se z přesilové hry dlouho netěšila, ve 27:00 vyloučen za Novou Paku Jonáš – 2+2 min, hrubost. Během vyloučení nedochází ke změně skóre.Zápas pokračuje ve velkém nasazení z obou stran a v 32:52 opět domácí jdou do oslabení vyloučen Parshakov -2 min., podrážení. Domácí, ale přesilovku ustáli.35:42 opět vyloučení na straně domácích Hnik-2 min., podrážení. Hronov se, ale dlouho z přesilové hry neraduje 35:48 vyloučen Šlaicher – 2 min., podrážení. Hra čtyři na čtyři opět neměl vliv na změnu skóre. Na konci třetiny ve 40:00 je ještě vyloučen za Hronov Duchan – 2 min., nedovolené bránění. To bylo ve druhé třetině vše, usilovný boj o každý puk a stav 1:3.

Začala třetí třetina přesilovkou domácích. My jsme začátek třetiny, a hlavně naše oslabení, ustály a hra je opět za plného počtu hráčů a přelévá se z jedné strany na druhou. Na ledě se hraje rychle ostře, ale čistě. Zdá se, že se týmy poučili z rozhárané druhé třetiny plné vyloučení. Nebo, že by zasáhli trenéři? V čase 51:45 Nová Paka snižuje na rozdíl jednoho gólu. Autorem branky je ŠÍPEK asistence Netušil stav 2:3. Hra graduje a v čase 54:01, opět vzájemné vyloučení za Novou PakuNetušil – 2 min., hrubost, a za Hronov Romanov – 2 min., hrubost. Hra čtyři na čtyři, ale více svědčí Hronovu. Ten využívá situace v 54:09 zvyšuje MONÍK za asistence Exnera, stav 2:4. A hned z dalšího útoku v čase 54:21 Hronov opět udeřuje a zvyšuje, kdy autorem branky je LAVRENOV, asistence Duchan, stav 2:5. To byla těžká minuta pro domácí. Hronov se rychle ujal tří brankového náskoku. Do konce sice zbývá pět minut, ale hosté již nemají nutnost bezhlavě útočit, stav zápasu jim vyhovuje a zkušeně dohrávají zápas do konce, konečný stav 2:5.

Bylo možné vidět krásné hokejové utkání, kde ale výsledek si zasloužili hosté a odvážejí si z Paky cenný skalp a tři body.