1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 236 AND zobraz=1 4. třída zabodovala

4. třída zabodovala

Těsné vítězství

Hráči 4. tříd odehráli v neděli 5.11.2024 na domácím zimním stadionu v Hronově dva mistrovské zápasy se soupeřem z Nové Paky a Rychnovem nad Kněžnou. V prvním zápase s Novou Pakou se kluci nedostali do tempa a podlehli dravějšímu celku soupeře. To v druhém zápase kluci skutečně váleli. Dvě třetiny vyhráli a i po prohrané třetí třetině součtem vstřelených gólů porazili soupeře poměrem 17:16. Nádherný zápas se spoustou střelených branek na obou stranách. Výborné zákroky brankařů i skvělé akce útočníků a obránců. Obrovská chuť na straně domácího celku vyhrát a užít si oslavu po vydařeném zápasu byla z kluků cítit. Jen tak dál!