1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 160 AND zobraz=1 Tábor nadělil Hronovu již druhou desítku

Tábor nadělil Hronovu již druhou desítku

Hronov oslaben o několik opor a v brance s Ryšavým, osmým brankářem v této sezóně.

Utkání bylo vyrovnané jen do poloviny první třetiny. Pak domácí nastříleli rychle tři branky a bylo rozhodnuto.

V druhé třetině své vedení navýšili až na hrozivých 7:0 a tři minuty před koncem pak dosáhli na již druhou desítku s Hronovem v této sezóně. Čestnou branku Hronova vstřelil těsně před koncem Bondar.

Hronov prostě nestačil, těch několik šancí, které měl, nevyužil. Dvořák v brance domácích byl takřka nepřekonatelný, velký rozdíl byl tedy v efektivitě.

Ve středu 7. prosince od 18ti hodin hostíme doma Jablonec a měli bychom konečně utnout sérii devíti proher za sebou.

Branky a nahrávky: 11. Hajič, 18. Duda (Hubata, Zíb), 20. Duda (Zíb, Kříž), 29. Dančišin (Endál, Vlček), 32. Vlček (Dančišin, Endál), 33. Seidl (Šulek, Zayml), 38. Šulek (Hubata, Seidl), 46. Endál (Vlček), 48. Chocholoušek, 57. Šulek (Suchánek, Zayml) – 60. Bondar (Veselý)

Vyloučení: 3 + Milfait 5 min. – 6, využití : 1 : 1, oslabení 1:0.

Hockey Club Tábor: Dvořák (Gába) – Suchánek, Kříž, Černý (A), Hubata, Kohout – Seidl (C), Zayml, Šulek – Dančišin, Vlček, Endál (A) – Bárta, Milfait, Severa – Hajič, Zíb, Duda, Chocholoušek
Trenér: Radek Bělohlav

HC WIKOV Hronov: Ryšavý (Ševců) – Pavelka (A), Exner (C), Veselý, Amirov, Salnikov – Horký, Eremiáš, Lejdar, Poppel, Bondar, Štrombach, Putz, Akhmetianov, Hovsepyan
Trenér: Leoš Kamaryt

Rozhodčí: Kosnar – Rubáš, Tvrdík