1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 150 AND zobraz=1 Tři minuty od třech bodů

Tři minuty od třech bodů

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Vyloučení Pavelky ve 2. minutě jsme přežili a v 7.min. šel Hronov do vedení. Po pravé straně našlápl Jakub Veselý, nezištně přihrál volnému Putzovi a ten měl se střelou do zívající branky lehkou práci – 1:0. Poté jsme nevyužili přesilovku a tak ve 12. min. hosté srovnali. Hoffmann našel na útočné modré zcela zapomenutého Krále a ten z úhlu procedil Ševců – 1:1.

Nástup do druhé třetiny nám vyšel famózně. Ve 22. min. Poppel obkroužil útočnou třetinu, vystřelil a vyražený puk vrátil do sítě Akhmetianov – 2:1. Poté jsme zahodili dvě rychle po sobě jdoucí početní výhody, ale v polovině třetiny Putz střelou přes beka našel skulinu u pravé tyče mostecké branky – 3:1. To už bylo velice slibné ! Bohužel přesně za minutu rozhodčí pustil faul na našeho beka, který držel puk, ten v nekontrolovaném pádu nešťastně nabil Zdeňkovi, který na levém křídle našel rozjetého Písaříka a tomu se povedlo prostřelit Ševců – 3:2. Vyloučení Kozlova jsme ubránili, ale Kozlov se rychle vracel z trestné lavice na své místo v obraně, měl to ale daleko a hosté tři sekundy po návratu vyloučeného Hoffmannem srovnávají na 3:3. Minutu před sirénou při vyloučení mosteckého Urbana sehrál Hronov dobře přesilovku, kombinaci Melnikov – Hovsepjan zakončoval do odkryté svatyně hostí Jakub Veselý a opět jsme vedli – 4:3.

V závěrečné třetině jsme nevyužili opět dvě přesilovky. Na druhé straně jsme přečkali bez pohromy vyloučení Hovsepjana, ale tři minuty před koncem řádné hrací doby při vyloučení Putze Most přesilovku využil, když si Písařík najel mezi dva naše příliš rozestoupené obránce a z blafáku na vyrážečku zavěsil – 4:4. Velká škoda, ke třem bodům chybělo opravdu jen málo.

Z prodloužení uplynulo pouhých devatenáct sekund, když agilní Písařík opět zamířil mezi naše dva hráče, ti ho nedokázali zastavit a mostecký střelec střelou jak přes kopírák z předchozího vyrovnání uzavřel svůj hattrick a zařídil hostím prémiový bod – 4:5. Hronovu tak zůstal bod jenom jeden i když k plnému bodovému zisku nechybělo mnoho. Potěšující však byl opět velmi dobrý výkon našeho mančaftu a zdá se, že se mužstvo zvedá. Bodově jsme se dotáhli na Řisuty, s kterými se ve středu utkáme na jejich ledě v boji o Černého Petra.

Branky a nahrávky: 7. Putz (Veselý), 22. Akhmatianov (Poppel), 32. Putz (Bořuta, Kozlov), 39. Veselý (Hovsepjan, Melnikov) – 12. Král (Hoffmann, Urban), 33. Písařík (Zdeněk), 35. Hoffmann (Mical), 57. Písařík, 61. Písařík (Kýhos)

Vyloučení: 4:9, využití: 1:1

HC WIKOV Hronov: Ševců (Tichý) – Amirov, Hovsepjan, Pavelka, Veselý M., Kozlov, Exner – Veselý J., Subbotin, Jirásek, Hašlar, Bořuta, Putz, Poppel, Akhmetianov, Štrombach, Melnikov

MOSTEČTÍ LVI: Kubík (Hosnedl) – Kroupa, Hoffmann, Šoustek, Havlůj, Fučík – Pačan, Král, Böhm, Kýhos, Urban, Nedrda, Mical, Písařík, Řehoř, Zdeněk, Drašar

Rozhodčí: Veinfurter – Řezníček, Figer