1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 148 AND zobraz=1 Další desítka v naší síti, čtyři vstřelené góly byly málo

Další desítka v naší síti, čtyři vstřelené góly byly málo

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Utkání rozhodla dvouminutovka, která začala v 8. minutě. Postupně se trefili za Krále Volf, Hollar a Brož a z vyrovnaného utkání se rázem stala hra kočky s myší. Poté měl Hronov dvě velké šance na korekci, střely Akhmetianova a Subbotina zaváněly gólem, brankář Novák však obě vyrazil. Z následného protiútoku Hrakholski trestá nemohoucnost hostí – 4:0. Až v 18. min. Hovsepyan bleskově využívá přesilovku a snižuje na 4:1. Poslední direkt první třetiny Hronov obdržel necelou sekundu (!) před dělící sirénou, střelcem byl Hollar – 5:1.

Ve 22. min. šli hned tři písečtí Králové na zcela samotného gólmana Tichého, ten je neuvěřitelně vychytal. V 23. min. Hašlar z hranice levého kruhu snižuje na 5:2 a tlak hostí sílí. Subbotin střílí a Veselý tečí snižuje již na 5:3, další velešanci měl Veselý, puk poskakoval po čáře za zády již překonaného gólmana, domácí však s velkým štěstím nakonec stačili puk zalehnout. A za minutu přišel trest. První střelu Hanuše Tichý betonem ještě vykopl, ale přímo na hůl nekrytého Novotného, který lehce zvyšuje na 6:3. V 33. min. Písek vyměnil gólmany, za zraněného Nováka přišel Kříž.Písek vzápětí využívá přesilovku, od modré se trefuje Bednařík – 7:3. Další nedůrazná koncovka hostí, kteří se již asi viděli v kabině, pouhé dvě sekundy před přestávkou se po velkém závaru před brankou Hronova puk odrazil na volného Nováka, který jej uklidil za brankovou čáru – 8:3.

V poslední třetině se Hronov nevzdává a pokouší se o zázrak, ve 44. min. se dělovka Exnera odráží od zadního plexiskla přímo na hůl Akhmetianova a ten z první snižuje na 8:4. V 48.min. Bořuta zazdil samostatný nájezd a tak v polovině třetiny střílí na druhé straně devátou branku Radoš, který tečuje do okna dělovku od modré – 9:4. Další přesilovku využívá opět Písek. Po té co Hronov přečkal oslabení ve třech, ale ve čtyřech již ne – přečíslení využívá pumelicí Volf a uzavírá na 10 :4.

Hronov odjíždí opět s debaklem a usidluje se na poslední příčce tabulky. Soupeři se začínají povážlivě vzdalovat a bylo by nanejvýše potřebné ve středu 26.10. od 18 hodin doma s Děčínem zabrat. Přijďte naše mladé družstvo povzbudit, budeme to potřebovat.

Branky a nahrávky: 8. Volf (Matiášek, Prášek), 9. Hollar (Pouzar, Bednařík), 10. Brož (Macháček, Hanus), 17. Hrakholski (Hollar, Pouzar), 20. Hollar (Hrakholski, Novák), 28. Novotný (Hanus, Andrle), 34. Bednařík (Hanus, Pouzar), 40. Novák (Hanus, Pouzar), 50. Radoš (Novák, Volf), 56. Volf (Matiášek, Prášek) – 18. Hovsepyan (Veselý, Amirov), 23. Hašlar (Bondar), 26. Veselý (Subbotin, Hovsepyan), 44. Akhmetianov (Exner)

Vyloučení: 5 – 9, využití 3:1

IHC Králové Písek: Novák D. (33. – 41. Kříž) – Hanus (A), Radoš (A), Novák F., Turek, Lechnýř, Kurfürst – Novotný, Brož, Matiášek, Andrle, Hollar, Hrakholski, Macháček, Bednařík, Volf (C), Pouzar, Koupal, Prášek
Trenér: Tomáš Matušík

HC WIKOV Hronov: Tichý (Ševců) – Pavelka, Kozlov, Mikulec, Salnikov, Amirov, Exner (C) – Bondar, Bořuta, Hovsepyan (A), Hašlar (A), Akhmetianov, Putz, Veselý, Subbotin, Štrombach
Trenér: Lukáš Kamaryt

Rozhodčí: Pastier – Horažďovský, Štěpánek