1
SELECT id,nadpis,datum,anotace,autor,cely_text,id_zapas,id_foto,typ_clanku,id_zapas,obrazek,id_akce,video,kategorie.nazev as kategorie FROM clanek INNER JOIN kategorie ON clanek.typ_clanku = kategorie.cislo WHERE id = 122 AND zobraz=1 Předčasně ukončený zápas

Předčasně ukončený zápas

Vrchlabí 7:2 Hronov Třetiny: 4:0, 1:2, 2:0

Předčasně ukončený zápas má za sebou HC Wikov Hronov, který na ledě Vrchlabí prohrál s týmem domácích poměrem 7:2. O vítězi vlastně rozhodla hned první třetina, kterou domácí vyhráli 4:0. Utkání pak bylo předčasně ukončené již v 54. minutě, kdy Hronov hrál přesilovku 5:3. Při souboji u mantinelu v třetině domácích vrchlabský hráč napadl našeho útočníka a následně se strhla hromadná bitka a rozhodčí utkání předčasně ukončil.

Krinwald (30. Holubec) – Vácha, Perička – Duran, Bendík – Voňka, Kynčl – Fiala, Kerekanič – Moník (C), Urban, Poppel – Bláha, Chrtek, Chalupa – Šlaicher, Duchan, Jirků A. – Mach, Tatar, Cerman Trenér: Tomáš Jirků Ševců (21. Pluháček) – Junek, Amirov – Exner (C), Pavelka (A) – Heligr, Řehák, Hovsepyan (A), Sobčenko, Bořuta, Hašler, Bonder, Štrombach, Kyndišev, Klíma, Azov, Havelec, Teubr, Kubeček Trenér: Sergej Šošnikov

Branky a nahrávky: 9. Bláha (Perička), 10. Šlaicher (Chalupa, Duchan), 12. Urban (Moník F.), 18. D. Chalupa (Kynčl, F. Moník), 28. Urban (Poppel, F. Moník), 44. Perička (Moník F.), 52. Moník F. (Cerman) – 27. Heligr (Bořuta, Hovsepyan), 37. Hovsepyan (Pavelka).

Rozhodčí: Veselý – Maštalíř, Roischel. Vyloučení: 10:11, navíc Chalupa (VRC) 5 min. a do konec utkání - Exner (HRO) 5 min a do konce utkání. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 326. Průběh utkání: 1:0, 2:0, 3:0, 4:0, 4:1, 5:1, 5:2, 6:2, 7:2.